WŁOCHY w 5 dni

Brak wolnych miejsc

Ramowy program imprezy

PADWA – RZYM – WATYKAN – ASYŻ

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy (dla chętnych posiłek w cenie ok. 7 EUR), Austrię. Przyjazd do Włoch w późnych godzinach wieczornych na obiadokolację i nocleg w hotelu w Tarvisio.

2 dzień Po śniadaniu zwiedzanie PADWY: Bazylika św. Antoniego, Grobowiec Antenora, Uniwersytet, Caffe Perdochi, spacer po mieście. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu na obiadokolacje i nocleg.

3 dzień Po śniadaniu wyjazd i zwiedzenie RZYMU i WATYKANU: Muzea Watykańskie z Kaplica Sykstyńską, Groty Watykańskie z Grobem Św. Jana Pawła II, Bazylika Św. Piotra, Panteon, Fontanna Di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Koloseum. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień Po śniadaniu zwiedzanie ASYŻU: Bazylika Św. Franciszka, św. Klary, Plac Miejski, Santa Maria Sopra Minerva, Zamek Barbarossy Rocca Maggiore, Porcjunkula. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Austrię i Czechy(dla chętnych posiłek w cenie ok. 7 EUR).

5 dzień Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń.


Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 3 noclegi w hotelach (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opiekę pilota-przewodnika, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

Dopłaty

1. Na wstępy do zwiedzanych obiektów oraz system TOUR GUIDE należy przeznaczyć ok. 45 EUR.

2. Dopłata do pokoju 1 osobowego 300 zł

 

Uwagi organizatora

1. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

2. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

5. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwowaæ przednocleg
w cenie od 100 zł.

6. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Gorzyczki Stacja UNIWAR ul.Powstańców Śląskich 243 09:50 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 08:30 -
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 07:00 -
Żory Dw. Autobusowy ul. Męczenników Oświęcimskich 09:20 -