WIEDEŃ

Brak wolnych miejsc

Opis wycieczki

IMPREZA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

WIEDEŃ

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy (dla chętnych posiłek w cenie ok. 7 EUR), przyjazd do WIEDNIA, zwiedzanie Belwederu – letniej rezydencji księcia Eugeniusza Sabaudzkiego wraz z ogrodami, przejście spacerem w kierunku Ringu, po drodze Kościół św. Karola Boromeusz,Opera Wiedeńska, Ogrody Różane z Pomnikiem Sisi, Teatr Zamkowy, Ratusz z parkiem, Kościół Wotywny, Parlament, Plac Marii Teresy. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień Po śniadaniu dalsze zwiedzanie WIEDNIA: Rezydencja Hofburg, Kościół Augustianów, w którym znajdują się krypty z sercami Habsburgów, Plac Józefa, Hotel Sacher, Krypty Cesarskie, SPACER UL. Kertnerstrasse do Katedry św. Szczepana, Kościół Minorytów z kopią Ostatniej Wieczerzy, Hoher Markt z Zegarem Anker, Kościół św. Piotra. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień Po śniadaniu przejazd do SCHONBRUNN, letniej rezydencji Habsburgów z parkiem wzorowanym na parkach francuskich. Przejazd na WZGÓRZE KAHLENBERG, miejsca związanego z Królem Janem III Sobieskim i „Viktorią Wiedeńską”. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 2 noclegi (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

Dopłaty

1. Na wstępy do zwiedzanych obiektów oraz system TOUR GUIDE należy przeznaczyć ok. 50 EUR.

2. Dopłata do pokoju 1 osobowego 300 zł

Uwagi organizatora

1. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

2. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

5. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

6. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Gorzyczki Stacja UNIWAR ul.Powstańców Śląskich 243 09:50 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 08:30 -
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 10-13 ul.Bosacka 07:00 -
Żory Dw. Autobusowy ul. Męczenników Oświęcimskich 09:20 -