WĘGRY MISKOLC TAPOLCA pensjonat LADY VICTORIA

Brak wolnych miejsc

Opis pensjonatu

PENSJONAT LADY VICTORIA położony jest w willowej dzielnicy, ok. 10 minut spacerem od basenów termalnych i licznych restauracji, blisko przystanku autobusowego, co stwarza dogodny dojazd do centrum Miskolca (autobus co 5-10 min.). Pensjonat posiada komfortowe, gustownie urządzone pokoje 2 osobowe z możliwością dostawek, z łazienką (prysznic, umywalka, WC) i TV. Na korytarzu znajduje się kuchnia wyposażona w podstawowe naczynia, czajnik i lodówkę. Na miejscu mały bufet, gdzie można kupić napoje. Bezpłatny parking. Wyżywienie: 1 x dziennie  śniadania w formie serwowanych porcji lub za dopłatą (przy min 4 osobach) 2 x dziennie śniadania i obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

 

Opis miejscowości

MISZKOLC TAPOLCA to znane węgierskie uzdrowisko, którego głównymi atrakcjami są otwarte baseny rekreacyjne i kąpieliska termalne: ciąg kolorowo oświetlonych grot wypełnionych ciepłą wodą bijących w niektórych miejscach bardzo silnie, tworząc naturalne bicze wodne. Kąpiele w tych wodach są skuteczne w leczeniu schorzeń zwłaszcza stawów i kręgosłupa. Jezioro z łódkami i rowerami wodnymi, przepiękny park zdrojowy, alejki spacerowe oraz liczne obiekty gastronomiczne z szeroką gamą ofert oraz inne usługi tego kąpieliska stanowią o niezrównanej atrakcyjności tego przepięknego uzdrowiska.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie 1 x dziennie, opieka rezydenta.

 

Dopłaty

1. Osoby od 18 lat obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w hotelu ok .450 HUF/dzień/osoba.

2. Do obiadokolacji przy min. 4 osobach 45 EUR/ 7 dni / osoba.

 

Zniżki

1. Dzieci do 4 lat bez śwaidczeń hotelowych płacą 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

9. STAŁY KLIENT: obejmuje osoby korzystające trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, Lux-busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. 2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru, wtedy toalety na postojach płatne przez przewoźnika. 3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne. 4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

 

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 308 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny dorośli ok.3300 HUF

Bilet 5 godz. dorosła ok. 2350 HUF

Bilet ulgowy  ok.1750 HUF

Bilet nocny ok.2000 HUF

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Brzesko Stacja Statoil, ul Kościuszki 66 06:30 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 04:00 30 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 05:30 -
KRYNICA stacja ORLEN ul.Zawodzie 2 07:55 -
MUSZYNA Rynek 08:30 -
Nowy Sącz Stacja Shell, Al. Piłsudskiego 4 07:15 -