WĘGRY MISKOLC TAPOLCA pensjonat LADY VICTORIA

Brak wolnych miejsc

Opis pensjonatu

OFERTA NA ZAPYTANIE

PENSJONAT LADY VICTORIA położony jest w willowej dzielnicy, ok. 10 minut spacerem od basenów termalnych i licznych restauracji, blisko przystanku autobusowego, co stwarza dogodny dojazd do centrum Miskolca (autobus co 5-10 min.). Pensjonat posiada komfortowe, gustownie urządzone pokoje 2 osobowe z możliwością dostawek, z łazienką (prysznic, umywalka, WC) i TV. Na korytarzu znajduje się kuchnia wyposażona w podstawowe naczynia, czajnik i lodówkę. Na miejscu mały bufet, gdzie można kupić napoje. Bezpłatny parking. Wyżywienie: 1 x dziennie  śniadania w formie serwowanych porcji lub za dopłatą (przy min 4 osobach) 2 x dziennie śniadania i obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

 

Opis miejscowości

MISZKOLC TAPOLCA to znane węgierskie uzdrowisko, którego głównymi atrakcjami są otwarte baseny rekreacyjne i kąpieliska termalne: ciąg kolorowo oświetlonych grot wypełnionych ciepłą wodą bijących w niektórych miejscach bardzo silnie, tworząc naturalne bicze wodne. Kąpiele w tych wodach są skuteczne w leczeniu schorzeń zwłaszcza stawów i kręgosłupa. Jezioro z łódkami i rowerami wodnymi, przepiękny park zdrojowy, alejki spacerowe oraz liczne obiekty gastronomiczne z szeroką gamą ofert oraz inne usługi tego kąpieliska stanowią o niezrównanej atrakcyjności tego przepięknego uzdrowiska.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.

 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie 1 x dziennie, opiekę rezydenta.

 

Dopłaty

1. Osoby od 18 lat obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w hotelu ok. 450 HUF/dzień/osoba (ok. 1,5 EUR/os.).

2. Do obiadokolacji przy min. 4 osobach 45 EUR/ 7 dni / osoba.

 

Zniżki

1. Dzieci do 4 lat bez śwaidczeń hotelowych płacą 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni

2. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w PLN płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna TYLKO na Węgrzech.

2. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

3.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

4. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

5. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

6. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny dorośli ok.3300 HUF

Bilet 5 godz. dorosła ok. 2350 HUF

Bilet ulgowy  ok.1750 HUF

Bilet nocny ok.2000 HUF

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 4 lat, studentom, emerytom od 62 roku życia.