WĘGRY HAJDUSZOBOSZLO hotel FAMILY CLUB HOTEL&APARTAMENT

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

FAMILY CLUB HOTEL & APARTAMENT *** elegancki hotel znajduje się w centrum miasta, ok. 200 m od Miejskich Basenów Termalnych. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wszystkie są z klimatyzacją, łazienką, telefonem, TV i sejfem. Hotel o rodzinnej atmosferze, posiada własny ogródek z możliwością grillowania, ogródek piwny, taras do opalania, basen do pływania i basen leczniczy, a także duży wybór usług leczniczych i wellness: basen wrażeń z masażem szyi, pleców, bioder i stop, basen z woda obrotową o temp. wody 32o C z którego mogą korzystać również dzieci. Dla osób dorosłych przeznaczony jest basen do kąpieli w leczniczej wodzie o temp. 34-36o C. Basen do pływania z obrotowa woda o temp. 28oC nadaje się do uprawiania sportów. Wyżywienie: 1x dziennie BB (śniadania stół szwedzki) lub za dopłatą 2 x dziennie HB (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo).

 

 

 

Opis miejcowości

HAJDUSZOBOSZLO to najsłynniejsza z dawnych osad hajduckich, popularność zawdzięcza termalno-leczniczym źródłom na bazie których stworzono ogromne kąpielisko. Miasteczko położone 20 km od Debreczyna, nosi wszelkie znamiona kurortu: szerokie zielone ulice, ukwiecone skwery, wakacyjny tłum a także bogactwo oferty turystycznej i gastronomicznej. Hajduszoboszlo zyskało miano Mekki Reumatyków gdyż największą atrakcją jest kąpielisko leczniczo-termalne Szent Istavan Park, gdzie woda jest bogata w składniki mineralne. Oprócz 16 basenów są tu: staw z łódkami, plaża śródziemnomorska, Aquapark, mnóstwo knajpek, winiarni, smażalni...

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.


 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie wg oferty, korzystanie na terenie hotelu z basenu do pływania, basenu wrażeń, kąpieli z bąbelkami, basenu z wodą termalną, leżaki, sauna, sauna parowa, mobilny rezydent węgierski,

 

 

Dopłaty

1. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok . 500 HUF /dzień/osoba od 18 lat, (ok . 1,7 EUR).

2. Możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie : 50 EUR / 7 dni osoba dorosła, 25 EUR / 7 dni dziecko do 12 lat - ceny przy wcześniejszym zamówieniu.


Zniżki

1. Dziecko do 5 lat zajmujące łóżko razem z rodzicami, bez świadczeń, otrzymuje pobyt darmowy, płaci tylko 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni.

2. Dziecko 5-12 lat na dostawce płaci w terminie:

07.01 - 03.06 i 26.08 - 16.12

130 zł +90 EUR/7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 90 EUR/7 dni.

03.06 - 26.08

130 zł + 100 EUR/7dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 100 EUR/7 dni.

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, Lux-busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. 2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru. 3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne. 4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 2.400 HUF

Ulgowy bilet ok. 2.000 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 14.400 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 12.000 HUF