WĘGRY HAJDUSZOBOSZLO hotel FAMILY CLUB HOTEL&APARTAMENT

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

FAMILY CLUB HOTEL & APARTAMENT *** elegancki hotel znajduje się w centrum miasta, ok. 200 m od Miejskich Basenów Termalnych. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wszystkie są z klimatyzacją, łazienką, telefonem, TV i sejfem. Hotel o rodzinnej atmosferze, posiada własny ogródek z możliwością grillowania, ogródek piwny, taras do opalania, basen do pływania i basen leczniczy, a także duży wybór usług leczniczych i wellness: basen wrażeń z masażem szyi, pleców, bioder i stop, basen z woda obrotową o temp. wody 32o C z którego mogą korzystać również dzieci. Dla osób dorosłych przeznaczony jest basen do kąpieli w leczniczej wodzie o temp. 34-36o C. Basen do pływania z obrotowa woda o temp. 28oC nadaje się do uprawiania sportów. Wyżywienie: 1x dziennie BB (śniadania stół szwedzki) lub za dopłatą 2 x dziennie HB (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo).

 

 

 

Opis miejcowości

HAJDUSZOBOSZLO to najsłynniejsza z dawnych osad hajduckich, popularność zawdzięcza termalno-leczniczym źródłom na bazie których stworzono ogromne kąpielisko. Miasteczko położone 20 km od Debreczyna, nosi wszelkie znamiona kurortu: szerokie zielone ulice, ukwiecone skwery, wakacyjny tłum a także bogactwo oferty turystycznej i gastronomicznej. Hajduszoboszlo zyskało miano Mekki Reumatyków gdyż największą atrakcją jest kąpielisko leczniczo-termalne Szent Istavan Park, gdzie woda jest bogata w składniki mineralne. Oprócz 16 basenów są tu: staw z łódkami, plaża śródziemnomorska, Aquapark, mnóstwo knajpek, winiarni, smażalni...

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.


 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie wg oferty, korzystanie na terenie hotelu z basenu do pływania, basenu wrażeń, kąpieli z bąbelkami, basenu z wodą termalną, leżaki, sauna, sauna parowa, mobilny rezydent węgierski,

 

 

Dopłaty

1. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok . 500 HUF /dzień/osoba od 18 lat, (ok . 1,7 EUR).

2. Możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie : 50 EUR / 7 dni osoba dorosła, 25 EUR / 7 dni dziecko do 12 lat - ceny przy wcześniejszym zamówieniu.


Zniżki

1. Dziecko do 5 lat zajmujące łóżko razem z rodzicami, bez świadczeń, otrzymuje pobyt darmowy, płaci tylko 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni.

2. Dziecko 5-12 lat na dostawce płaci w terminie:

07.01 - 03.06 i 26.08 - 16.12

130 zł +90 EUR/7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 90 EUR/7 dni.

03.06 - 26.08

130 zł + 100 EUR/7dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 100 EUR/7 dni.

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Uwagi przewoźnika

1/. Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. 2/. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzacją, toaletą, video i nagłośnieniem. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru, wtedy toalety na postojach płatne są przez przewoźnika. 3/. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe i atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne. 4/. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.


Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 2.400 HUF

Ulgowy bilet ok. 2.000 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 14.400 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 12.000 HUF

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Brzesko Stacja Statoil, ul Kościuszki 66 06:30 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 04:00 30 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 05:30 -
KRYNICA stacja ORLEN ul.Zawodzie 2 07:55 -
MUSZYNA Rynek 08:30 -
Nowy Sącz Stacja Shell, Al. Piłsudskiego 4 07:15 -