WĘGRY HAJDUSZOBOSZLO hotel BARATSAG

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

HOTEL BARATSAG***+ (PO KAPITALNYM REMONCIE ELEGANCKO URZĄDZONY) znajduje się w centrum uzdrowiska przy głównym deptaku. Pokoje w hotelu są 2 osobowe z możliwością dostawki, z łazienką/WC, TV-SAT, telefonem, sejfem, minibarem i balkonem. W hotelu dodatkowo znajdują się apartamenty i pokoje dla niepalących i dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości kręgle, baseny z wodą termalną kryte i na zewnątrz, basen do pływania, 2 parkingi, restauracja, kawiarnia, salon piękności, centrum lecznicze z pokojami zabiegowymi, siłownia, szlafrok na czas pobytu. Wyżywienie 3 x dziennie FB: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad Fitness, kolacja w formie bufetu + bufet sałatkowy, napoje do obiadu i kolacji płatne dodatkowo. 

 

Opis miejscowości

HAJDUSZOBOSZLO to najsłynniejsza z dawnych osad hajduckich, popularność zawdzięcza termalno-leczniczym źródłom na bazie których stworzono ogromne kąpielisko. Miasteczko położone 20 km od Debreczyna, nosi wszelkie znamiona kurortu: szerokie zielone ulice, ukwiecone skwery, wakacyjny tłum a także bogactwo oferty turystycznej i gastronomicznej. Hajduszoboszlo zyskało miano Mekki Reumatyków gdyż największą atrakcją jest kąpielisko leczniczo-termalne Szent Istavan Park, gdzie woda jest bogata w składniki mineralne. Oprócz 16 basenów są tu: staw z łódkami, plaża śródziemnomorska, Aquapark, mnóstwo knajpek, winiarni, smażalni...

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, korzystanie na terenie hotelu z basenów krytych i odkrytych z wodą termalną, basenu do pływania, basenu z bąbelkami, sauny, kabiny parowej i siłowni, szlafrok na czas pobytu, opiekę mobilnego rezydenta węgierskiego, PROMOCJĘ -10% kwoty EUR (promocja ważna do odwołania)

 

Dopłaty

1. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok. 500 HUF /dzień/osoba od 18 lat, (ok. 1,7 EUR).

2. Parking płatny 650 HUF/ samochód/doba (ok. 2 EUR).

 

Zniżki

1. Dziecko do 4 lat bez świadczeń hotelowych płaci 50 zł /7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni.

2. Dziecko 4-12 lat na dostawce płaci w terminie:

06.01 - 12.05  i 03.11 - 22.12

130 zł +130 EUR/7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 130 EUR/7 dni.

23.06 - 01.09

130 zł + 205 EUR/7dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 205 EUR/7 dni.

12.05 - 23.06 i 01.09 - 03.11

130 zł + 165 EUR/7dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 165 EUR/7 dni.

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł..

 

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 2.400 HUF

Ulgowy bilet ok. 2.000 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 14.400 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 11.400 HUF

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 4 lat, studentom, emerytom od 62 roku życia.