WĘGRY EGER hotel FLORA

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

HOTEL FLORA *** (Z BEZPOŚREDNIM WEJŚCIEM NA KĄPIELISKO, SPOKOJNY WYPOCZYNEK) położony jest tuż przy basenach termalnych, ok. 400 m. od centrum miasta. Pokoje są 2 osobowe z balkonem, klimatyzacją (dodatkowo płatną 10 EUR/dzień), łazienką z WC, TV-SAT z możliwością 1 dostawki. Część pokoi w hotelu jest mansardowych bez balkonów, z prysznicem/WC, klimatyzacją oraz z dużym francuskim łóżkiem umożliwiającym pobyt 1 lub 2. W hotelu są też pokoje dla niepalących, samodzielne skrzydło lecznicze i własny basen z gorącą wodą leczniczą. Goście Hotelu Flora przez cały rok mogą korzystać darmowo z podstawowych usług łaźni termalnej, która znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Parking dla gości hotelowych jest bezpłatny. Na terenie obiektu korzystanie z internetu jest bezpłatne. Wyżywienie 2 x dziennie: śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

 

 

 

Opis miejscowości

 EGER najpiękniejsze miasto północnych Węgier, posiada najokazalsze budynki z okresu baroku i czasów tureckich. Ciepły klimat i nasłonecznione zbocza powodują, że region słynie z uprawy winorośli i produkcji wina. Niezmiernie ważną role w przechowywaniu wina spełniają piwnice wykute w wulkanicznych skałach ciągnące się kilometrami pod miastem i w jego okolicach. Miasto słynie też z dużego kąpieliska termal-nego. Woda jest lekko radioaktywna, zawiera wapń, magnez, dwutlenek węgla. Leczy się tu choroby narządów ruchu.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.

 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, korzystanie z wyspy Wellnes (basen, basen dziecięcy, sauna z lampą podczerwoną, fińska, zapachowa, i parowa, głęboki basen przy saunie, basen Kneippa z podłożem kamiennym do deptania, jakuzzy), korzystanie z kąpieliska miejskiego (kąpielisko wrażeń osobno płatne), szlafrok kąpielowy na czas pobytu, opiekę mobilnego rezydenta węgierskiego

Dopłaty

1. Osoby od 18 lat obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w hotelu ok .500 HUF/dzień/osoba (ok. 1,7 EUR/os.)

2. Zabiegi lecznicze: 1 wizyta u lekarza + 10 zabiegów w cenie 90 EUR/os.

3. Klimatyzacja (pokoje z balkonami) w cenie 10 EUR/pokój/doba

Zniżki

1. Dziecko do 4 lat zajmujące łóżko razem z rodzicami, bez świadczeń, płaci tylko 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni.

2. Osoba na dostawce od 4 lat w pokoju 2 os. z balkonem płaci 130 zł + 185 EUR/ 7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 185 EUR/ 7 dni.

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu dna baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 1.900 HUF

Ulgowy bilet ok. 1.600 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 9.500 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 8.000 HUF

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 4 lat, studentom, uczniom oraz emerytom od 62 roku życia.