WĘGRY EGER hotel FLORA

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

HOTEL FLORA *** (Z BEZPOŚREDNIM WEJŚCIEM NA KĄPIELISKO, SPOKOJNY WYPOCZYNEK) położony jest tuż przy basenach termalnych, ok. 400 m. od centrum miasta. Pokoje są 2 osobowe z balkonem, klimatyzacją (dodatkowo płatną 10 €/dzień), łazienką z WC, TV-SAT z możliwością 1 dostawki. Część pokoi w hotelu jest mansardowych bez balkonów, z prysznicem/WC oraz z dużym francuskim łóżkiem umożliwiającym pobyt 1 lub 2. W hotelu są też pokoje dla niepalących, samodzielne skrzydło lecznicze i własny basen z gorącą wodą leczniczą. Goście Hotelu Flora przez cały rok mogą korzystać darmowo z podstawowych usług łaźni termalnej, która znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Parking dla gości hotelowych jest bezpłatny. Na terenie obiektu korzystanie z internetu jest bezpłatne. Wyżywienie 2 x dziennie: śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

 

 

 

Opis miejscowości

 EGER najpiękniejsze miasto północnych Węgier, posiada najokazalsze budynki z okresu baroku i czasów tureckich. Ciepły klimat i nasłonecznione zbocza powodują, że region słynie z uprawy winorośli i produkcji wina. Niezmiernie ważną role w przechowywaniu wina spełniają piwnice wykute w wulkanicznych skałach ciągnące się kilometrami pod miastem i w jego okolicach. Miasto słynie też z dużego kąpieliska termal-nego. Woda jest lekko radioaktywna, zawiera wapń, magnez, dwutlenek węgla. Leczy się tu choroby narządów ruchu.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.

 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, korzystanie z wyspy Wellnes (basen, basen dziecięcy, sauna z lampą podczerwoną, fińska, zapachowa, i parowa, głęboki basen przy saunie, basen Kneippa z podłożem kamiennym do deptania, jakuzzy), korzystanie z kąpieliska miejskiego (kąpielisko wrażeń osobno płatne), szlafrok kąpielowy na czas pobytu, opiekę mobilnego rezydenta węgierskiego

Dopłaty

1. Osoby od 18 lat obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w hotelu ok .500 HUF/dzień/osoba (ok. 1,7 €/os.)

2. Zabiegi lecznicze: 1 wizyta u lekarza + 10 zabiegów w cenie 90 €/os.

Zniżki

1. Dziecko do 4 lat zajmujące łóżko razem z rodzicami, bez świadczeń, płaci tylko 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240zł / 7 dni.

2. Osoba na dostawce od 4 lat w pokoju 2 os. z balkonem płaci 130 zł + 185 EUR/ 7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 185 EUR/ 7 dni.

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, Lux-busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu dna baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 1.900 HUF

Ulgowy bilet ok. 1.600 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 9.500 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 8.000 HUF

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 4 lat, studentom, emerytom od 62 roku życia.

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Brzesko Stacja Statoil, ul Kościuszki 66 06:30 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 04:00 30 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 10-13 ul.Bosacka 05:30 -
KRYNICA stacja ORLEN ul.Zawodzie 2 07:55 -
MUSZYNA Rynek 08:30 -
Nowy Sącz Stacja Shell, Al. Piłsudskiego 4 07:15 -