WĘGRY BOGACS pokoje gościnne ILONA

Opis hotelu

POKOJE GOŚCINNE ILONA to piętrowy murowany dom, który znajduje się ok. 30 m od kąpieliska. Dom posiada 6 pokoi 2 osobowych z możliwością 1 dostawki, Pokoje są obok siebie i mogą być przeznaczone są jako apartamenty dla 4 osób z możliwością dostawek. Parter: 2 pokoje, wspólna kuchnia z wyposażeniem kuchennym, na korytarzu osobna wspólna łazienka i wc. Piętro: 2 pokoje, łazienka z wc wspólna dla 2 pokoi. Podwyższone piętro: 2 pokoje z łazienką z wc i wspólną kuchnią z wyposażeniem. Goście zamieszkujący w domu mogą korzystać z WIFI, dużej kuchni na parterze oraz z dużego ogrodu z możliwością grillowania i gotowania w kociołku. Parking bezpłatny. Wyżywienie 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje w pobliskim hotelu Jurta.


 

 

 

Opis miejscowości

BOGACS to prawdziwa gorzysta perla u podnoza Gor Bukowych stykajacych sie z Wielka Nizina, polozony w odleglosci 10 km od Mezokovesd i 18 km od Egeru. Natura hojnie podzielila bogactwa naturalne w tym rejonie, bo wytryskajaca z ziemi woda lecznicza o temp. 72oC, naslonecznione uprawy soczystych winogron na wzgorzach, z ktorych to wyrabiane – w niemajacych sobie rownych piwnicach, dojrzewaja ogniste wina, przyciagajace z roku na rok coraz wiecej spragnionych wypoczynku turystow. Malowniczy Bogacs przyciaga rowniez swoim kapieliskiem, na ktorym terenie znajduje sie szesc basenow z woda lecznicza (36o-38oC wielkie jhakuzzy, kryty basen), dwa dzieciece baseny do pluskania (basen dzieciecy 30oC, wodny plac zabaw 34oC), jeden basen do plywania (26oC) oraz basen Jurta (30oC). Bogata w siarke woda lecznicza skutecznie dziala na reumatyzm, choroby stawowe i ruchowe, katar tchawicy, choroby ginekologiczne, zoladek, watrobe i woreczek zolciowy oraz choroby skorne.

Cena w PLN obejmuje

Transport autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie podstawowe KL+NNW+choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż.

 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, 7 lub 14 śniadań i obiadokolacji, 7 biletów codziennego wstępu na kąpieliska, korzystanie z prądu, wody i poscieli, korzystanie z parkingu,  mobilny rezydent węgierski

 

 

Dopłaty

Osoby od 18 lat obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w hotelu ok .300 HUF/dzień/osoba

Zniżki

1. Dziecko do 2 lat bez świadczeń  płaci 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni.

2. Dziecko od 2 do14 lat na dostawce płaci:

26.03 - 24.06

120 zł + 60 EUR/ 7 dni, przy dojeździe autokarem 310 zł + 60 EUR / 7 dni.

 25.06 - 27.08

120 zł + 70 EUR/ 7 dni, przy dojeździe autokarem 310 zł + 70 EUR / 7 dni.

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym i gdy potrzebna jest faktura na całość wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

4.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

5. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

6. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT !


Uwagi przewoźnika

Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej lub samochodem osobowym. Przy małej ilości osób organizator zastrzega sobie zmianę środka lokomocji np. na PKP, PKS lub zmianę godzin odjazdów najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzacją, toalety, video i nagłośnienie. Przy mniejszej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec nieznacznemu przeniesieniu z przyczyn niezależnych od przewoźnika np.: złe warunki drogowe i atmosferyczne oraz zwiększanie ruchu na drogach w szczycie sezonu letniego itp. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez pilota na miejscu zbiórki. Osoby korzystają z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie komunikacyjne na czas przejazdu. UWAGA: dla osób dojeżdżających do Krakowa we własnym zakresie SKARPA TRAVEL może także zarezerwować nocleg w hotelu, pensjonacie w cenie od 80 zł.

 


 

Ramowy program imprezy

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7/13 dzień WYPOCZYNEK możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8/14 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 325 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 1.350 HUF

Ulgowy bilet ok. 1.100 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 8.100 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 6.600 HUF

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Brzesko Stacja Statoil, ul Kościuszki 66 06:30 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 04:00 30 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 05:30 -
KRYNICA stacja ORLEN ul.Zawodzie 2 07:55 -
MUSZYNA Rynek 08:30 -
Nowy Sącz Stacja Shell, Al. Piłsudskiego 4 07:15 -