WĘGRY BOGACS pokoje gościnne ILONA

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

NA ZAPYTANIE

POKOJE GOŚCINNE ILONA** to piętrowy murowany dom, który znajduje się ok. 30 m od kąpieliska. Dom posiada 6 pokoi 2 osobowych z możliwością 1 dostawki, Pokoje są obok siebie i mogą być przeznaczone są jako apartamenty dla 4 osób z możliwością dostawek. Parter: 2 pokoje, wspólna kuchnia z wyposażeniem kuchennym, na korytarzu osobna wspólna łazienka i wc. Piętro: 2 pokoje, łazienka z wc wspólna dla 2 pokoi. Podwyższone piętro: 2 pokoje z łazienką z wc i wspólną kuchnią z wyposażeniem. Goście zamieszkujący w domu mogą korzystać z WIFI, dużej kuchni na parterze oraz z dużego ogrodu z możliwością grillowania i gotowania w kociołku. Parking bezpłatny. Wyżywienie: we własnym zakresie


 

 

 

Opis miejscowości

BOGACS to prawdziwa gorzysta perla u podnoza Gor Bukowych stykajacych sie z Wielka Nizina, polozony w odleglosci 10 km od Mezokovesd i 18 km od Egeru. Natura hojnie podzielila bogactwa naturalne w tym rejonie, bo wytryskajaca z ziemi woda lecznicza o temp. 72oC, naslonecznione uprawy soczystych winogron na wzgorzach, z ktorych to wyrabiane – w niemajacych sobie rownych piwnicach, dojrzewaja ogniste wina, przyciagajace z roku na rok coraz wiecej spragnionych wypoczynku turystow. Malowniczy Bogacs przyciaga rowniez swoim kapieliskiem, na ktorym terenie znajduje sie szesc basenow z woda lecznicza (36o-38oC wielkie jhakuzzy, kryty basen), dwa dzieciece baseny do pluskania (basen dzieciecy 30oC, wodny plac zabaw 34oC), jeden basen do plywania (26oC) oraz basen Jurta (30oC). Bogata w siarke woda lecznicza skutecznie dziala na reumatyzm, choroby stawowe i ruchowe, katar tchawicy, choroby ginekologiczne, zoladek, watrobe i woreczek zolciowy oraz choroby skorne.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG.

 

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, korzystanie z prądu, wody i poscieli, korzystanie z parkingu,  mobilny rezydent węgierski

 

 

Dopłaty

Osoby od 18 lat obowiązkowa taksa klimatyczna płatna w hotelu ok. 350 HUF/dzień/osoba (ok. 1,2 EUR)

Zniżki

1. Dziecko do 2 lat bez świadczeń  płaci 50 zł / 7 dni, przy dojeździe autokarem 240 zł / 7 dni.

2. Dziecko od 2 do14 lat na dostawce płaci:

31.03 - 23.06 i 01.09 - 26.10

130 zł + 70 EUR/ 7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 70 EUR / 7 dni.

 23.06 - 01.09

130 zł + 80 EUR/ 7 dni, przy dojeździe autokarem 320 zł + 80 EUR / 7 dni.

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna na Węgrzech.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.


Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przyjazd na Węgry w godzinach południowych

2-7 dzień WYPOCZYNEK/ możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, zabiegi lecznicze, itp.

8 dzień wykwaterowanie do godziny 9:00, czas wolny. Wyjazd wg rozkładu jazdy przejazd przez Słowację. Przejazd do Polski w godzinach nocnych

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna

Ambasada RP na Węgrzech

Verosligeti fasor 16, 1068 Budapest

Wydział Konsularny

tel. 00361 413 82 14, fax. 00361 351 17 25

 

Obowiązująca waluta: forint (HUF)

1 EUR = ok. 305 HUF

Bilety wstępu na baseny termalne

Bilet całodzienny ok. 1800 HUF

Ulgowy bilet (dzieci i młodzież do 18 lat)  ok. 1600 HUF

Abonament 7-dniowy ok. 10800 HUF

Ulgowy abonament 7-dniowy ok. 9000 HUF

Bilety ulgowe przysługują dzieciom 4-18 lat, słuchaczom studiów dziennych z ważną legitymacją, emerytom od 62 roku życia.

Dzieci do lat 4 mogą bezpłatnie przebywać na kąpielisku.