Weekend majowy WIEDEŃ-BRATYSŁAWA-MORAWSKI KRAS (Pielgrzymka Parafialna)

Brak wolnych miejsc

Opis wycieczki

IMPREZA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

PIELGRZYMKA  PARAFIALNA

BRATYSŁAWA-WIEDEŃ-MORAWSKI KRAS

1 dzień Wyjazd z Polski, Przyjazd do stolicy Słowacji BRATYSŁAWY, spacer po Starym Mieście, kościół św. Marcina, Zamek, Wieża Michalska. Czas wolny. Przejazd do Czech, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień  Msza św., śniadanie. Przejazd do WIEDNIA, spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie m.in.: Hunder Waser House, Starówka: Opera Wiedeńska z zewnątrz, Plac Józefa, Hotel Sachera, Kościół Augustianów w którym znajdują się krypty z sercami Habsburgów, spacer ul. Kertnerstrasse do Katedry św. Szczepana, Kościół Minorytów z kopią ostatniej wieczerzy, Hoher Markt z Zegarem Anker, Rezydencja Hofburg. Objazd autokarem Ringu - Kościół św. Rumprechta, pomnik "złotego Straussa", Opera, Pomnik Marii Teresy, pomnik Wolfganga Amadeusza Mozarta, Parlament, Kościół Wotywny, Uniwersytet. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

3 dzień Po śniadaniu przyjazd do WIEDNIA, zwiedzanie Schonbrun dawnej letniej rezydencji Habsburgów, zwiedzanie sal cesarskich i spacer po ogrodach m.in. Palmiarnia, Ogród Różany, Fontanna Neptuna, Glorietta. Wyjazd na KAHLENBERG miejsca związanego z Królem Janem III Sobieskim i „Viktorią Wiedeńską”, panorama Wiednia, Kościół św. Józefa. Msza św. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg, po drodze zakupy w strefie wolno cłowej k. Znojmo

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 3 noclegi w hotelu 3***,3 śniadań, 3 obiadokolacje w hotelu, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opiekę pilota – przewodnika, opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę duszpasterską (codziennie Msza św).


Cena nie zawiera

1. Napojów do obiadokolacji.

2. Kosztu lokalnych przewodników, słuchawek systemu Tour Guide i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – na ten cel należy przeznaczyć ok. 40+ 320 KCZ.

Uwagi organizatora

1. Na wyjazd potrzebne są: ważny dowód osobisty lub paszport.

2. Ze względu na termin pielgrzymki (długi weekend majowy) przy zapisie płatna całość należności.

3. Kolejność zapisów decyduje o kolejności miejsc w autokarze.