Wczasy narciarsko-nowboardowe Austria hotel Torrenerhof

Opis hotelu

Hotel Torrenerhof *** położony jest na terenie rezerwatu przyrody Kalchochalpen, w pobliżu wodospadów Golling i doliny Bluntanu. Hotel Torrenerhof położony jest w cichej okolicy na skraju lasu, w odległości 2 km od zjazdu Golling. Do stoku narciarskiego Dachstein West jest ok. 20 km. Dla początkujących narciarzy w odległości ok. 5 km zlokalizowany jest wyciąg szkoleniowy. Niedaleko od ośrodka znajduje się ponadto trasa do narciarstwa biegowego. Sklep w pobliżu obiektu – ok. 2 km. Pokoje 2,3,4–osobowe, są przytulne, urządzone w stylu salzburskim pokoje wyposażone są w łazienkę lub prysznic/WC, telefon, TV, Wi-Fi. W obiekcie jest winda, restauracja oraz sala balowa. Restauracja serwuje specjały kuchni austriackiej, w tym domowe wypieki. Wyżywienie All Inclusive : śniadania w formie bufetu, lunch-pakiety, od 16 do 17 godziny serwowana jest kawa, herbata, kakao i ciasto, kolacja  3-daniowa, napoje od 10 do 21 tj.: woda mineralna, napoje bezalkoholowe, piwo beczkowe, soki i herbata, a także wybrane napoje wysokoprocentowe. Lokal dysponuje letnim tarasem i ogrodem zimowym.

Opis miejscowości

Dachstein West: na obszarze Dachstein West znajdują się trzy główne wioski narciarskie: Gosau, Russbach i Annaberg. Obszar położony jest na terenie masywu górskiego Dachstein. Teren ośrodka wyposażony jest w 52 kolejki i wyciągi, 152 km nartostrad, bezpłatne skibusy, nowoczesne systemy naśnieżania, jazda na saniach w zaprzęgu konnym. W ośrodku znajdują się stoki narciarskie o wszystkich poziomach trudności. Ośrodek organizuje również wycieczki na nartach po malowniczych terenach Salzkammergut i Tennegebirge. Obszar narciarski Dachstein West uznawany jest za przyjazne miejsce na urlop dla całych rodzin.


Cena obejmuje

Przejazd autokarem, 7 noclegów, wyżywienie  ALL INCLUSIVE, dojazd autokarem do stoków: Bad Kleinkirchheim, Lodowiec Molltaler Gletscher, Katschberg – Aineck, Spittal An Der Donau, Innerkrems, opiekę pilota na trasie przejazdu, TFG, ubezpieczenie KL, NNW, Bagaż oraz Amatorskie Sporty rozszerzone o choroby przewlekłe.

 


Cena nie obejmuje

1. Świadczeń nie zawartych w ofercie
2. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy 3,3% wartości imprezy
3. 6 Dniowych karnetów na stoki:
Dzieci 2003r. – 2012r. cena ok. 128 EUR
Młodzież 2000r. – 2002r. cena ok.150 EUR
Dorośli cena ok. 250 EUR

Obowiązkowo płatne

1. Kaucja zwrotna w wysokości 50 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń)
2. Taksa klimatyczna 10 EUR/os./pobyt obowiązkowo płatna w dniu przyjazdu

Uwagi organizatora OBOZYNATOPIE.PL

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ: ważny paszport lub dowód osobisty, kask na głowę (obowiązkowo dzieci), leki przyjmowane na stałe.

Praktyczne informacje

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu
Hietzinger Hauptstraße 42c, 1130 Wien

Tel.: (+43 1) 87015-100
Faks: (+43 1) 87015-222
Dyżurny Ambasady (po godzinie 16-tej):
tel. (+43 1) 87015-220

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Katowice ul.Kopernika przy Pomniku Ofiar Katynia na Placu Andrzeja 23:30 -
Kraków Parking przed Stadionem Wisły 22:00 -