UROKI WĘGIER

Brak wolnych miejsc

Opis wycieczki

IMPREZA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

TOKAJ – EGER – BUDAPESZT – SZANTENDRE-ESTERGOM

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), przyjazd do TOKAJU: degustacja słynnych białych win w zabytkowej Piwnicy, następnie przejazd do EGER, krótkie zwiedzanie: Zamek, Rynek, Kościół Minorytów, Katedra. Wieczorem przy muzyce cygańskiej obiadokolacja w Csardzie. Nocleg.

2 dzień Po śniadaniu kąpiel w basenach termalnych, degustacja win w Dolinie Pięknej Pani. Przejazd do BUDAPESZTU, zwiedzanie: Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyad.. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień Śniadanie, dalsze zwiedzanie BUDAPESZTU: Parlament ( z zewnątrz), Katedra Św. Stefana, Ul. Vaci – Hala Targowa, Most Szechenyiego, Baszty Rybackie, Góra Zamkowa, Góra Gellerta. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień Po śniadaniu przejazd do SZENTENDRE – spacer ulicami miasteczka: Kolumna morowa, Muzeum Marcepana. Przejazd do ESTERGOM, siedziby węgierskiego Prymasa, zwiedzanie Katedry. Wyjazd w drogę powrotną, po drodze na Słowacji przerwa na ciepły posiłek (w cenie ok. 5 EUR). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 3 noclegi (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 3 śniadania, 1 obiadokolacja z winem przy muzyce, 2 obiadokolacje w hotelu, opiekę pilota -przewodnika, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Dopłaty

1. Na wstepy do zwiedzanych obiektów, wstępy na baseny oraz system Tour Guide należy przeznaczyć ok. 20 EUR

2. Do pokoju 1 osobowego 250 zł

 

 

Uwagi organizatora

1. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

2. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

5. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

6. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!