Uroki Węgier

Opis wycieczki

IMPREZA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

TOKAJ – EGER – BUDAPESZT – SZANTENDRE-ESTERGOM

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 €), przyjazd do TOKAJU: degustacja słynnych białych win w zabytkowej Piwnicy, następnie przejazd do EGER, krótkie zwiedzanie: Zamek, Rynek, Kościół Minorytów, Katedra. Wieczorem przy muzyce cygańskiej obiadokolacja w Csardzie. Nocleg.

2 dzień Po śniadaniu kąpiel w basenach termalnych, degustacja win w Dolinie Pięknej Pani. Przejazd do BUDAPESZTU, zwiedzanie: Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyad.. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień Śniadanie, dalsze zwiedzanie BUDAPESZTU: Parlament ( z zewnątrz), Katedra Św. Stefana, Ul. Vaci – Hala Targowa, Most Szechenyiego, Baszty Rybackie, Góra Zamkowa, Góra Gellerta. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień Po śniadaniu przejazd do SZENTENDRE – spacer ulicami miasteczka: Kolumna morowa, Muzeum Marcepana. Przejazd do ESTERGOM, siedziby węgierskiego Prymasa, zwiedzanie Katedry. Wyjazd w drogę powrotną, po drodze na Słowacji przerwa na ciepły posiłek (w cenie ok. 5 €). Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 3 noclegi (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 3 śniadania, 1 obiadokolacja z winem przy muzyce, 2 obiadokolacje w hotelu, opiekę pilota -przewodnika, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Dopłaty

1. Na wstepy do zwiedzanych obiektów, wstępy na baseny oraz system Tour Guide należy przeznaczyć ok. 20 EUR

2. Do pokoju 1 osobowego 250 zł

 

 

Uwagi organizatora

1. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

2. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

5. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwowaæ przednocleg
w cenie od 100 zł.

6. STAŁY KLIENT: obejmuje osoby korzystające trzeci kolejny rok z naszej oferty !

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Brzesko Stacja Statoil, ul Kościuszki 66 09:00 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 06:30 30 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 08:00 -
KRYNICA stacja ORLEN ul.Zawodzie 2 10:35 -
MUSZYNA Rynek 11:00 -
Nowy Sącz Stacja Shell, Al. Piłsudskiego 4 10:00 -