Szwajcaria-Bawaria-Austria (dla grupy zorganizowanej)

Brak wolnych miejsc

Opis wycieczki

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

MONACHIUM- ZAMKI BAWARSKIE- WYSPA MAINAU- KANTON SZAFUZA- STERN AM RHEI- WODOSPAD RHEINFALL- ZURICH- SLAZBURG

Dzień 1 Wyjazd z Polski, przejazd do Monachium, obiadokolacja w restauracji, zakwaterowanie i nocleg w hotel.

Dzień 2 Po śniadaniu zwiedzanie MONACHIUM: Nymphenburg – dawna, letnia rezydencja Wittelsbachów ( pałac, muzeum, park). Następnie Stary Ratusz, Kościół Mariacki, Pałac. Spacer po Parku Olimpijskim, w którym znajduje się stadion powstały na Igrzyska Olimpijskie w 1972 r., wyjazd na Wieże Olimpijska z panoramą na Monachium, Muzeum BMW. Obiadokolacja w restauracji w centrum miasta, powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3 Po śniadaniu wyjazd do Friedrichshafen. Po drodze zwiedzanie ZAMKU LUDWIKA II W BAWARII: Linderhof „królewska willa”, Zamek Neuschwanstein, Most Marienbrucke. Wieczorem przyjazd do Friedrichshafen, obiadokolacja w restauracji, zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

Dzień 4 Po śniadaniu wyjazd do KONSTANCJI, zwiedzanie i spacer po WYSPIE MAINAU, zwaną „Wyspą Kwiatów”. Po zwiedzaniu powrót do Konstancji, obiadokolacja w restauracji, zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

Dzień 5 Po wczesnym śniadaniu wyjazd do KANTON SZAFUZA. Spacer po uroczym miasteczku STEIN AM RHEI, a następnie przejazd pod WODOSPAD RHEINFALL – największy wodospad Europy, położona na przełomie Renu. Obejrzymy również Zamek i panoramę z Zamku Laufen. Przejazd do największego miasta i głównego ośrodka gospodarczego Szwajcarii – ZURICHU. spacer po Starym Mieście: Opera, wejście do Kościoła Fraumunster, Dzielnica Niederdorfi, punkt widokowy Parku Lindenhofplatz. Po zwiedzaniu wyjazd do Konstancji, obiadokolacja w restauracji, następnie przejazd na nocleg do do hotelu.

Dzień 6 Po śniadaniu przyjazd do SALZBURGA, zwiedzanie: Starówki, która należy do jednych z najbardziej charakterystycznych w Europie, z wieloma barokowym kościołami, Domem Mozarta. Wjazd na historyczne Wzgórze Untersberg, z którego podziwiać będziemy panoramę Salzburga. Po zwiedzaniu obiadokolacja w restauracji, zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

Dzień 7 Śniadanie, wyjazd do Polski, przyjazd na miejsca odjazdów w godz. w godzinach wieczornych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych

i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów , oraz lokalnych zarządzeń.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 6 noclegów w hotelach (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami), 6 śniadań, 6 obiadokolacji, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe + bagaż, opiekę pilota, zestaw słuchawkowy tour-guide, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

 

Dopłaty

1. Na wstępy do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników sugerujemy przeznaczyć ok. 120 EUR + 25 CHF.

2. Dopłata do pokoju 1 osobowego 800 zł

Uwagi organizatora

1. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

2. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

5. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

6. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!