Sylwester w rytmie Zorby Grecja

Opis oferty

G R E C J A 

28.12 – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (możliwość posiłku ok. 5 EUR) i Węgry na nocleg tranzytowy w Serbii.

29.12Śniadanie, przyjazd do Grecji, zwiedzanie SALONIK, drugiej, co do wielkości metropolii Grecji. Przejazd przez miasto z widokiem na najważniejsze zabytki: Kościół Św. Demetriosa, Biała Wieża, Rotunda, Łuk Triumfalny Galeriusza, spacer po mieście, wizyta na bazarze. Przyjazd na Riwierę Olimpijską do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorek integracyjny przy muzyce (3 EUR).

30.12 Śniadanie, przejazd do WĄWOZU TEMBI poświęconemu Apollinowi - zwiedzanie Sanktuarium Św. Paraskewi oraz słynącego z uzdrowień źródełka w grocie. Przejazd do Kalambaki, zwiedzanie METEORÓW - fantastycznych, bizantyjskich klasztorów zbudowanych przez mnichów na niedostępnych skałach, wizyta w wytwórni ikon i pamiątek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Wyjście na Wieczór Grecki, z muzyką na żywo i nauka tańców greckich.

31.12 Śniadanie, wyjazd na OLIMP, czyli wizyta w schronisku Stawros na wysokości 950 m nad poziomem morza, przejazd do Palios Pantaleimonas, malowniczej wioski, skansenu, na stokach Olimpu, powrót do hotelu. Przygotowanie do sylwestra, obiadokolacja i wyjście do położonego nad morzem klubu na ZABAWĘ SYLWESTROWĄ: zabawa przy muzyce dyskotekowej, wino w nieograniczonej ilości do godz. 2, później dodatkowo płatne, przekąski, o północy lampka szampana i ciepły posiłek.

01.01 Późne śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i podróż powrotna do Polski, po drodze postój na zakupy w strefie wolnocłowej miedzy Grecją a Macedonią, przejazd przez kraje tranzytowe.

02.01 Na Słowacji możliwość posiłku w cenie ok. 5 EUR. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń..

Uwagi

NIE POTRZEBNY PASZPORT  WYSTARCZY  DOWÓD  OSOBISTY !!

1. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

 

Cena w PLN zawiera

przejazd autokarem, 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniem w Serbii, 3 noclegi, 3 śniadania i 3 obiadokolacje w Grecji – Leptokaria Hotel Filoxenia Beach *** , Wieczór Grecki, Zabawę Sylwestrową, obsługę pilota-przewodnika, ubezpieczenia KL + NNW + choroby przewlekłe + bagaż, opłatę na TFG.

Cena nie zawiera

1. Obowiązkowo płatna związana z realizacją programu 5 EUR

2. Wstępy na Meteory 3 EUR

3. Wieczorek integracyjny 3 EUR

4. Dopłata do pokoju 1 osobowego 200 zł

 

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Bielsko Biała Dworzec PKS dolna płyta (antenka) 06:10 30 zł
Gliwice ul.Pionierów 8, zajezdnia PKS (antenka) 04:30 30 zł
Jabłonka parking przy Policji 08:45 -
Jawornik stacja benzynowa BP (dawniej Orlen) kierunek na Chyżne 07:30 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 05:00 30 zł
Kielce parking przed Dworcem PKP (antenka) 05:00 60 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 07:00 -
Opole parking obok Dworca PKP (antenka) 03:30 80 zł
Radom Dworzec PKP, parking przy zegarze (antenka) 03:15 80 zł
Warszawa PKiN parking od ul.Marszałkowskiej (antenka) 02:00 100 zł
Wrocław Dworzec POLBUS PKS (antenka) 02:00 80 zł
Zabornia parking przy Motelu Zabornia 08:15 -