Rabka Zdrój PARKOWY DWOREK Święta Boże Narodzenie

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

PARKOWY DWOREK*** posiada 29 pokoi 2,3,4 osobowych z łazienkami, TV, dostępem do internetu, czajnikiem, ręcznikami. Dysponuje pokojami typu studio oraz pokojami z aneksem kuchennym. Dla dzieci jest sala zabaw. Obiekt ogrodzony z miejscami parkingowymi dla samochodów Posiłki serwowane są na miejscu, smaczna domowa kuchnia, śniadania i kolacje w formie bufetu, natomiast obiady są podawane. Obiekt ogrodzony z miejscami parkingowymi dla samochodów. Największym atutem jest lokalizacja w samym centrum Parku Zdrojowego. Bliskie odległości do wszystkich ważnych miejsc w Rabce, a mianowicie: Tężnia, Zakład Przyrodoleczniczy, Amfiteatr, Rabkoland… to tylko niektóre miejsca wymienione, które warto zobaczyć. Nielimitowany wstęp do strefy Spa ( sauna,jacuzzi). Możliwość wykupienia masaży leczniczych w obiekcie oraz inhalacji , parking. Wyżywienie: śniadanie bufet, obiad serwowany, kolacja bufet, w tym uroczysta Kolacja Wigilijna. .

 


 

 

Opis miejscowości

Rabka-Zdrój to jedno z najpopularniejszych w Polsce i Europie miast uzdrowiskowych. Atuty Rabki to nie tylko położenie i odpowiedni klimat oprócz tego jest tu wiele złóż wód mineralnych oraz solanek, których zalety poznano już w XVIII wieku i do dziś pomagają w leczeniu i rehabilitacji. Rabka specjalizuje się w leczeniu różnych schorzeń układu oddechowego i krążenia, alergii, chorób reumatycznych, schorzeń układu nerwowego i cukrzycy zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Cena w PLN obejmuje

3 lub 4 noclegi,  wyżywienie 3 x dziennie, wstęp do strefy Spa (sauna,jacuzzi), bezpłatny parking, Wi-Fi, w tym uroczysta Kolacja Wigilijna.

 

 

 

 

 

Dopłaty

1. Opłaty uzdrowizkowej w wysokości ok. 3 zł/dzień/osoba.