PRAGA wizyta u Szwejka i nie tylko...

Brak wolnych miejsc

Opis wycieczki

IMPREZA BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

Wizyta u Szwejka i nie tylko (wycieczka wg programu  Leszka Mazana)

1 DZIEŃ  wyjazd z Polski, przyjazd do Pragi, zwiedzanie wzgórza Vyšehrad: jednego z najbardziej malowniczych miejsc Pragi: Zamek Wyszehradzki, Rotunda św. Marcina, Kościół św. Piotra i Pawła oraz Pomnik najpopularniejszego Czecha w Polsce św. Jana Nepomuka. Obiadokolacja w restauracji w Pradze, nocleg.

2 DZIEŃ  Po śniadaniu zwiedzanie: Stare Miasto, Pomnik Jana Husa, Zegar Orloj, Kościół Marii Panny, Plac Wacława, Lucerna, czas wolny. Dalsze zwiedzanie: Jezulatek, spacer po Hradczanach, Katedra św. Wita (z zewnątrz), Złota Uliczka, wizyta u sikających Młodzieńców, Most Karola. Obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ  Po śniadaniu spacer Dzielnicą Żydowską. Wyjazd do Konopiszte: Zamku Arcyksięcia Ferdynanda zamordowanego 100 lat temu w Sarajewie, zakupy. W drodze powrotnej możliwość posiłku, przyjazd do Krakowa w godzinach nocnych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami), 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obsługę pilota-przewodnika,, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW + choroby przewlekłe + bagaż.

 

Dopłaty

1. Na wstępy do zwiedzanych obiektów oraz system Tour Guide należy przeznaczyć ok. 200 CZK + system TOUR GUIDE 5 EUR.
2. Dopłata do pokoju 1-osobowego 250 zł

 

Uwagi organizatora

1. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

2. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

5. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

6. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

 

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Gorzyczki Stacja UNIWAR ul.Powstańców Śląskich 243 09:50 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 08:30 -
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 10-13 ul.Bosacka 07:00 -
Żory Dw. Autobusowy ul. Męczenników Oświęcimskich 09:20 -