NEUM apartamenty KNEŻEVIĆ

Brak wolnych miejsc

Opis apartamentu

NA ZAPYTANIE

APARTAMENTY KNEŻEVIĆ. Komfortowo wyposażony obiekt położony tylko 50 m od morza i ok. 15 min spacerem od centrum miejscowości. W pobliżu sklep i restauracja. Obiekt posiada apartamenty jedno i dwupokojowe. Studia jednopokojowe dla 2-4 osób to jedno pomieszczenie z miejscami do spania (studio 2 osobowe posiada łóżko małżeńskie) z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem (lodówka, naczynia kuchenne) oraz łazienka z prysznicem. Apartamenty dwupokojowe dla 4-5 osób składają się z sypialni przeznaczonej dla 3 osób, pokoju dziennego z 1 lub 2 miejscami do spania w którym znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, naczynia kuchenne) i łazienka. Wszystkie apartamenty posiadają klimatyzację, telewizor, balkon z widokiem na morze. Przy budynku do dyspozycji gości grill, bezpłatny parking oraz garaż (płatny 2 € / doba – koniczna rezerwacja). Wyżywienie: we własnym zakresie.

 

 

Opis miejscowości

...Spróbuj zamknąć oczy i wyobrazić sobie miejsce, gdzie otacza Cię nieskrępowana przestrzeń , gdzie na wyciągniecie Twojej ręki czekają soczyste owoce na drzewie, gdzie krzaki uginają się pod dojrzałymi kiścmi winogron, gdzie ranek budzi sie do życia wraz ze śpiewem ptaków... Czy słyszysz szum morza? To właśnie Dalmacja, która oferuje swym gościom to, co najlepsze. Na jej południowych krańcach ulokowały się najcenniejsze perły Adriatyku, a idealnym punktem wypadowym do tych urzekających miejsc jest ... Neum- znana, hercegowińska miejscowość, położona tuż nad samym morzem, skupiająca w sobie wszystkie zalety dalmatyńskiego wybrzeża, a ponadto dodatkowo atrakcyjna ze względu na znacznie niższe ceny w stosunku do sąsiedniej Chorwacji. Nadmorska promenada, usiana kawiarniami, w okresie letnim tętni życiem i muzyką, umilając gościom pobyt dancingami i rozlicznymi dyskotekami. 

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów , korzystanie z prądu, wody, pościeli, ręczników, końcowe sprzątanie.

 

 

Dopłaty

1. Obowiązkowa taksa klimatyczna płatna na miejscu: 1 EUR dziennie /osoba powyżej 12 lat, dzieci do 12 lat nie płaca taksy klimatycznej.

2. Zwierzęta nie są przyjmowane.

3. Łączenie turnusów: drugi turnus dopłata 250 zł + kwota w EUR

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do 2 lat jako dodatkowa osoba bez łóżka, płaci tylko 360 zł

2. 3 i 4 osoba w studio 2 osobowym, każda płaci kwote w zł + 55 EUR

3. 5 osoba w apartamencie 4 osobowym płaci kwote w zł + 70 EUR.

4. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Neumie.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), Węgry i Chorwację.

2 dzień Przyjazd do Neum w godz. rannych, zakwaterowanie od godz. 14, nocleg.

3 – 8 dzień WYPOCZYNEK. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00, czas wolny, wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Bośnię, Chorwację oraz Węgry.

10 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR). Przyjazd do Polski w godz. popołudniowych, orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz. 17.

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Ambasada RP  ul. Dola 13

7100 Sarajewo
tel. (0-0387 33) 201-142,215 175  tel./fax (00387 33) 233-796

Obowiązująca waluta:

1 Marka konwertybilna (KM) = 100 Fenigów

1 EUR = ok. 2 KM

1 KM = ok. 3,6 HRK

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

DUBROWNIK  ok.25 EUR

MOSTAR  ok. 25 EUR

KORCZULA  ok. 30 EUR

MEDZUGORJE i WODOSPAD KRAWICE  ok.25 EUR

DELTA NERETWY ( FISCH PICNIK i FOTO-SAFARI )  ok. 33 EUR

Przykładowe ceny

Restauracje:

DANIA GŁÓWNE

mięso + frytki + warzywa = 10 KM (ok. 20 zł)

szaszłyki z kurczaka + sałatka + herbata = 13 KM (ok. 27 zł)

ryż + sałatka + ryba = 20 KM (ok. 40 zł)

FAST FOOD 

hamburger = 3 KM (ok. 6 zł)

frytki = 2 KM (ok. 4 zł)

sałatka z kurczakiem = 5 KM (ok. 10 zł)

NAPOJE

kawa/herbata = 1 KM (ok. 2 zł)

napoje gazowane = 2 KM (ok. 4 zł)

Sklepy:

chleb = 1,60 KM (ok. 3,20 zł)

bułki = 0,75 KM (ok. 1,50 zł)

masło = 1,50 KM (ok. 3 zł) 

ziemniaki = 1,5 KM (ok. 3 zł)

mleko = 1,5 KM (ok. 3 zł)

jajka = 3,25 KM (ok. 6,50 zł)

woda = 1 KM (ok. 2 zł)

piwo = 1,50 KM (ok. 3 zł)

papierosy = 3,75 KM (ok. 7,50 zł)