Krynica Zdrój CZARNY POTOK Sylwestrowa Gala

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

CZARNY POTOK****to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek jak i organizację konferencji i bankietów. Oferujemy 237 pokoi i apartamentów zapewniających komfortowy nocleg, cztery restauracje, centrum Wellness & SPA ze strefą VIP oraz największe centrum konferencyjne w regionie. W każdym pokoju do dyspozycji naszych Gości jest TV, indywidualnie regulowana klimatyzacja, bezpłatne – bezprzewodowe łącze internetowe i sejf pokojowy. W eleganckiej łazience zestaw ekskluzywnych kosmetyków w standardzieNa terenie hotelu znajduje się amfiteatr dla 1000 osób, a także chata grillowa.

 

 


 

 

Opis miejscowości

Krynica Zdrój uzdrowisko górskie, położone w Beskidzie Sądeckim nad potokiem Kryniczanka. Klimat o cechach podalpejskich, łagodzony jest przez zwarte obszary leśne otaczające miasto. Obok klimatu, do podstawowych tworzyw uzdrowiskowych Krynicy - Zdroju zalicza się naturalne wody mineralne i borowiny.


Cena w PLN obejmuje

4 noclegi w komfortowym pokoju , jednorazowy zestaw napoi na powitanie, bogate śniadania w formie bufetu w godzinach 7:30-10:30, wyśmienite obiadokolacje w formie bufetu w godzinach 17.00 – 20.00*, całodzienne animacje i zajęcia dla dzieci w Kids Clubie oraz rozległym terenie hotelu zgodnie z harmonogramem, zajęcia fitness, bezpłatny i nielimitowany dostęp do STREFY AQUA I FITNESS w tym: basen rekreacyjny z kaskadami, biczami wodnymi, gejzerami, jacuzzi, wanna solankowa, brodzik dla dzieci, relaks w Łaźniach Zdrojowych: suchej i parowej aromatycznej, siłownia/studio Cardio, możliwość skorzystania z bilardu i ping – ponga, parking, bezprzewodowy Internet, usługi CONCIERGE

 

 

 

Dodatkowo w dniach

28.12 - muzyka na żywo w hotelowym Lobby
29.12
- muzyka na żywo w hotelowym Lobby
30.12 :

- godz. 20.30 - Koncert zespołu BACIARY - najbardziej popularnej kapeli góralskiej w polskich górach! Wspaniała muzyka taneczna w połączeniu z folklorem góralskim.
Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco, trochę muzyki na góralską nutę z  charakterystycznym góralskim dialektem. 

Podczas koncertu zapraszamy na smaczny regionalny poczęstunek, a po koncercie na dyskotekę z DJ-em

- wieczorna muzyka na żywo w hotelowym Lobby

31.12:

- muzyka na żywo w hotelowym Lobby 11:00-15:00
- lunch bufetowy: w godz. 13:00-16:00

- WIELKI BAL SYLWESTROWY ze świetną muzyką Duetu we Dwoje i występem rewelacyjnego Cygańskiego Zespołu/Teatru Muzycznego TERNO  i wspaniałym pokazem sztucznych ogni. 

Duet we Dwoje. Charyzma wykonawców sprawia, że każdy ich występ to niesamowite widowisko i duża dawka dobrej muzyki. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi przeniosą Państwa na największe dyskoteki świata, a także na kameralne sceny, gdzie subtelne, balladowe dźwięki stworzą klimatyczny nastrój.

Cygański Zespół TERNO zaprezentuje prawdziwy folklor romski, który łączy w sobie muzykę bałkańską, rosyjskie romanse, węgierskie czardasze, ogniste flamenco i muzykę biesiadną. Dodatkowo autentyczne, ręcznie malowane wozy cygańskie, cyganki w wielobarwnych strojach i wiele innych atrakcji.

Do tańca porwą słynne solowe Serbianki, czy widowiskowe, pełne uroku, barwne tańce zbiorowe.

01.01 -muzyka na żywo w hotelowym Lobby

02.01 - muzyka na żywo w hotelowym Lobby

*w dniach 28,29,30 grudnia i 1 stycznia

Dopłaty

  • doskonałe zabiegi w hotelowym Górskim SPA*

  • indywidualną opiekę niani

  • seanse w nowoczesnej KRIOSAUNIE w specjalnej cenie

  • możliwość skorzystania z bogato wyposażonego SALONU GIER (koszykówka, symulatory, cymbergaj, flipery i wiele więcej - odpłatnie na żetony

  • opłaty uzdrowizkowej w wysokości ok. 3,50 zł/dzień/osoba

prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów SPA