GRECJA PARALIA hotel KOSTAS & GIANNA

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

OFERTA NA ZAPYTANIE

HOTEL KOSTAS & GIANNA *** położony w nowej części Paralii, ok.300 m od plaży i ok. 10 minut spacerem od centrum miasta. W pobliżu korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla dzieci. Do najbliższego mini marketu ok. 50 m, dyskoteka w odległości 250 m (Cocus Disco). Na plaży możliwość korzystania z leżaków i parasoli należących do kafejek i restauracji przy plaży. Dla gości hotelowych przeznaczone są pokoje 2 z możliwością dostawki, wyposażone w TV- SAT, mini kuchenkę do przygotowania kawy, herbaty, lodówkę, łazienkę z prysznicem, pościel, ręczniki należy zabezpieczyć we własny zakresie, balkon, Wi-Fi. Klimatyzacja dodatkowo płatna 3 EUR/doba/ pokój.

Wyżywienie 2 x dziennie: na przeciwko w restauracji Yakinthos *** (20 m po drugiej stronie ulicy) śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. 

 

 

Opis miejscowości

PARALIA  miejscowość turystyczna położona ok. 7 km od stolicy regionu Pieria – Katerini. Jest to niewielka miejscowość, ale jedna z najbardziej znanych na Riwierze Olimpijskiej, przyciąga turystów swą beztroską, gwarem dobiegającym z licznych klubów, kawiarni, szalonych dyskotek i tawern, które oferują potrawy „prosto z morza”. Jest też znakomitą bazą wypadową na wycieczki fakultatywne, by podziwiać najpiękniejsze zabytki starożytnej Hellady i średniowiecznego Bizancjum lub udać się na zakupy. Pobliskie bazary i sklepy oferują rozmaite towary: ryby, owoce, wina oraz pamiątki, które będą miłym wspomnieniem z wakacji w Grecji


Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, opłata rezerwacyjna, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

9 noclegów , wyżywienie: 2 x dziennie, opiekę  rezydenta

Dopłaty

1Obowiązkowo płatna na miejscu opłata serwisowa 5 EUR/osoba/9 dni, dzieci do 12 lat: 3 EUR/osoba/9 dni.

2. Obowiązkowo patny na miejscu podatek turystyczny 13,50 €/pokój/9 dni.

3. Do pokoju 1 osobowego 170-260 EUR NA ZAPYTANIE.

4. Do klimatyzacji 3 €/doba/pokój.

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem - 100 zł / osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1.Dziecko do lat 6 jako 3 lub 4 osoba płaci tylko 360 zł

2.Dziecko 6-12 lat jako 3 osoba w pokoju płaci kwotę w złotych + 70% kwoty EUR,

3. Osoba powyżej 12 lat jako 3 osoba w pokoju, płaci kwotę w złotych + 85% kwoty w EUR,

4. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Grecji.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość  i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), Węgry, Serbię i Macedonię.

2 dzień przyjazd do Grecji ok. godz. 10-12 czasu greckiego, zakwaterowanie, nocleg

3-10 dzień WYPOCZYNEK, możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych 

11 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 10, czas wolny, wyjazd do Polski ok. godz.12 – 15 czasu greckiego, przejazd przez Macedonię i Serbię

12 dzień dalsza jazda przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych ok. godz. 14-18

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Konsulat RP w Grecji

78 Tsimiski Str.

Saloniki 546-22

Tel. 00 302 310 288 205

Obowiązująca waluta: 1 EUR

Czas wschodnioeuropejski + 1 godzina

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

SALONIKI ok. 25 €

ATENY ok. 35 €

WIECZÓR GRECKI ok. 25 €

METEORY ok. 25 €

WYSPA SKIATHOS ok. 35 €

REJS NA SKOPOLOS ok. 55 €

AMBELAKA ok. 25 €

OLIMP ok. 20 €

Ceny nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Istnieje możliwość zniżek dla dzieci.