GRECJA PARALIA apartamenty VARBENIS

Brak wolnych miejsc

Opis apartamentów

Apartamenty to samodzielne, skromne mieszkania typu garsoniery, z balkonami, składające się z jednej sypialni przeznaczonej dla 2-3 osób (zwykle jest to jedno szerokie łóżko mogące pomieścić dwie osoby oraz drugie dla jednej osoby), aneksu kuchennego wyposażonego w lodówkę, kuchenkę, podstawowe naczynia oraz łazienki z WC, natryskiem i umywalką (łazienki zwykle są bez brodzika i zasłony prysznica, z podłogowym odpływem wody). Apartamenty wchodzą w skład budynków apartamentowych (pawilonowych) - prosimy nie mylić ich z apartamentami hotelowymi - są to dwie różne formy zakwaterowania. Obsługa apartamentów nie zapewnia sprzątania w trakcie turnusu oraz środków czystości, płynu do mycia naczyń, papieru toaletowego, ręczników itp. Apartament VARBENIS w Paralii, obiekt 3-piętrowy, ok. 5 min spacerem od plaży, klimatyzacja za dopłatą 5 EUR /doba /apartament (konieczna rezerwacja przy zakupie), Wi-Fi w cenie. Wyżywienie we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia posiłków w miejscowych tawernach w cenie 3-4 EUR śniadanie, 6-8 EUR obiadokolacja.
Opis miejscowości

PARALIA  miejscowość turystyczna położona ok. 7 km od stolicy regionu Pieria – Katerini. Jest to niewielka miejscowość, ale jedna z najbardziej znanych na Riwierze Olimpijskiej, przyciąga turystów swą beztroską, gwarem dobiegającym z licznych klubów, kawiarni, szalonych dyskotek i tawern, które oferują potrawy „prosto z morza”. Jest też znakomitą bazą wypadową na wycieczki fakultatywne, by podziwiać najpiękniejsze zabytki starożytnej Hellady i średniowiecznego Bizancjum lub udać się na zakupy. Pobliskie bazary i sklepy oferują rozmaite towary: ryby, owoce, wina oraz pamiątki, które będą miłym wspomnieniem z wakacji w Grecji

 


Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie  KL+NNW +choroby przewlekłe i nowotworowe+bagaż, TFG, promocję
 

Cena w EUR obejmuje

9 noclegów, korzystanie z prądu, wody,  pościel, opieka rezydenta.

Dopłaty

1. Do apartamentu 1 osobowego dopłata 100 % kwoty w EUR

2. Klimatyzacja 5 EUR /doba / apartament płatna na miejscu

3.Obowiązkowo płatne na miejscu:

- opłata serwisowa 5 EUR/osoba/turnus, dzieci do 12 lat: 3 EUR/osoba/turnus.

- podatek turystyczny 4,50 EUR/ 9 dni / apartament

4. Łaczenie turnusów: drugi turnus za dopłatę 300 zł + kwota w EUR

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1.Dziecko do lat 2 jako 3 lub 4 osoba płaci tylko 360 zł

2.Dziecko 2-10 lat jako 3 osoba na wspólnym łóżku, płaci kwotę w złotych + 50% kwoty  EUR.

3.Osoba powyżej 10 lat jako 3 osoba na wspólnym łóżku, płaci kwotę w złotych + 60% kwoty EUR

4. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 16 lat w 2 apartamentch dzieci płacą kwotę w złotych + po 80% EUR

5. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Grecji.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość  i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

1 dzień wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), Węgry, Serbię i Macedonię

2 dzień przyjazd do Grecji ok. godz. 10-12 czasu greckiego, zakwaterowanie, nocleg

3-10 dzień WYPOCZYNEK, możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych 

11 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 10, czas wolny, wyjazd do Polski ok. godz.12 – 15 czasu greckiego, przejazd przez Macedonię i Serbię

12 dzień dalsza jazda przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych ok. godz. 14-18 

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Konsulat RP w Grecji

78 Tsimiski Str.

Saloniki 546-22

Tel. 00 302 310 288 205

Obowiązująca walutaEUR

Czas wschodnioeuropejski + 1 godzina

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

SALONIKI ok. 25 €

ATENY ok. 35 €

WIECZÓR GRECKI ok. 25 €

METEORY ok. 25 €

WYSPA SKIATHOS ok. 35 €

REJS NA SKOPOLOS ok. 55 €

AMBELAKA ok. 25 €

OLIMP ok. 20 €

Ceny nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Istnieje możliwość zniżek dla dzieci.