CZARNOGÓRA RAFAJLOVICI pensjonat JELENA / CERWENA

Brak wolnych miejsc

Opis pensjonatu

PENSJONATY JELENA/CRVENA położone ok. 2 min. od plaży. Pokoje 2 i 3 osobowe z klimatyzacją, łazienką, balkonem , lodówką i czajnikiem bezprzewodowym. Możliwość skorzystania z Wi-Fi w Hotelu Obala. Wypoczynek w Rafajlovici cieszy się od kilkunastu lat uznaniem turystów zadowolonych z piaszczystej prawie 2,5 km plaży, bardzo dobrego wyżywienia oraz sąsiedztwa Budwy.

Wyżywienie: 2 x dziennie: śniadania w formie bufetu i serwowane obiadokolacje, do wyboru z 4 dań w restauracji hotelu Obala położonej nad samym morzem. Do obiadokolacji napoje płatne dodatkowo.

Opis miejscowości

RAFAILOVICI to nieduża turystyczna osada położona obok Budwy stolicy Czarnogórskiej turystyki. Największym atutem tej miejscowości jest szeroka, naturalna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza oraz bliskie sąsiedztwo Budwy, zwanej małym Dubrownikiem, gdzie poza zabytkowym starym miastem, znajduje się kilkadziesiąt lokali z muzyką, występami a także liczne sklepy.Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.


Cena w EUR obejmuje

9 noclegów, 9 śniadań i 9 obiadokolacji, taksę klimatyczną

Dopłaty

1. Do pokoju 1 osobowego 50% kwoty EUR

2. Za pokój z widokiem na morze 10 EUR / pokój

3. Łączenie turnusów: drugi turnus za dopłatę 300 zł + kwota EUR

 

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA: 

przy dojeździe autokarem - 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym  - 50 zł / osoba

1. pokój 2 osobowy:

dziecko do 2 lat jako 3 osoba w pokoju bez łóżka, płaci tylko 360 zł

dziecko od 2 do 10 lat jako 3 osoba w pokoju bez łóżka, płaci kwotę w zł + 50% kwoty w EUR

2. pokój 3 osobowy:

dziecko do 2 lat jako 4 osoba w pokoju bez łóżka, płaci tylko 360 zł

dziecko od 2 do 10 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem płaci kwotę w zł + 70 % kwoty w EUR

dziecko 2-10 lat jako jako 4 osoba w pokoju bez łóżka, płaci kwotę w zł+50% kwoty w EUR

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Czarnogórze.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR), Węgry i Bośnię.

2 dzień Dalsza jazda przez Chorwację i Czarnogórę, przyjazd na miejsce wypoczynku ok. godz. południowych, zakwaterowanie od 14, obiadokolacja, nocleg.

3 – 10 dzień  WYPOCZYNEK. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

11 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi do godz. 9, czas wolny, wyjazd w drogę powrotną ok. godz. południowych. Przejazd przez Czarnogórę, Bośnię i Chorwację.

12 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok. 5 EUR). Przyjazd do Polski, orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godziny 17

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Ambasada RP
ul.Kozaracka 79, 81000 Podgorica

tel.(00382) 20 608320, tel dyżurny (00382) 20608321

fax (00382) 20 658 581

Obowiązująca waluta: EUR

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

REJS STATKIEM PO ZATOCE KOTORSKIEJ ok.30 EUR

DUBROWNIK ok. 35 EUR

CETINJE-LOVCEN-NJEGUSI-KOTOR ok. 30 EUR

MONASTYR OSTROG ok. 35 EUR

KANION MORACZA-MONASTYR MORACZA-BIOGRADZKIE JEZIORO-KANION TARA ok. 45 EUR

ALBANIA ok.50 EUR

MEDJUGORIE ok. 60 EUR

RAFTING TARĄ ok 90 EUR