Czarnogóra Rafailovici pensjonat Jelena (Dubrovnik, rejs statkiem,Mostar)

Brak wolnych miejsc

Opis pensjonatu

PENSJONATY położone ok. 2 min. od plaży. Pokoje 2 i 3 osobowe z klimatyzacją, łazienką, balkonem i lodówką. Na korytarzu czajnik bezprzewodowy. Możliwość skorzystania z Wi-Fi w Hotelu Obala. Wypoczynek w Rafajlovici cieszy się od kilkunastu lat uznaniem turystów zadowolonych z piaszczystej prawie 2,5 km plaży, bardzo dobrego wyżywienia oraz sąsiedztwa Budwy. Wyżywienie: 2 x dziennie: śniadania w formie bufetu i serwowane obiadokolacje, do wyboru z 4 dań w restauracji hotelu Obala położonej nad samym morzem. Do obiadokolacji napoje płatne dodatkowo.

 

Opis miejscowości

RAFAILOVICI nieduża turystyczna osada położona obok Budwy, turystycznej stolicy Czarnogóry. Największym atutem tej miejscowości jest szeroka, naturalna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza oraz sąsiedztwo Budwy, gdzie poza zabytkowym starym miastem, znajduje się kilkadziesiąt lokali z muzyką, występami a także liczne sklepy z pamiątkami.

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW + choroby przewlekłe +bagaż, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Cena w EUR obejmuje

9 noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji, rejs stateczkiem w czasie pobytu, zwiedzanie Dubrownika w czasie przejazdu do Czarnogóry, zwiedzanie Mostaru w drodze powrotnej.

Dopłaty

1. Do pokoju 1 osobowego 50% kwoty EUR

2. Do pokoju z widokiem na morze 10 EUR / pokój

3. Na wjazd i lokalnego przewodnika po Dubrovniku należy obowiązkowo przeznaczyć ok. 10 EUR

Zniżki

1. pokój 2 osobowy:
- dziecko do 2 lat jako 3 osoba w pokoju bez łóżka, płaci tylko 360 zł

- dziecko od 2 do 10 lat jako 3 osoba w pokoju bez łóżka, płaci kwotę w zł + 50% kwoty w EUR

2. pokój 3 osobowy:

- dziecko do 2 lat jako 4 osoba w pokoju bez łóżka, płaci tylko 360 zł

- dziecko od 2 do 10 lat jako 3 osoba w pokoju z łóżkiem płaci kwotę w zł + 70 % kwoty w EUR

jako 4 osoba w pokoju bez łóżka, płaci kwotę w zł + 50% kwoty w EUR


Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Czarnogórze.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, Lux-busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. 2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru, wtedy toalety na postojach płatne przez przewoźnika. 3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne. 4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

Dubrovnik-rejs stateczkiem-Mostar

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (przerwa na ciepły posiłek ok. 5 €), Węgry i Bośnię.

2 dzień Przejazd przez Chorwację, rano zwiedzanie Dubrovnika określanego Perłą Adriatyku. Przyjazd do Czarnogóry, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – 10 dzień Wypoczynek, w trakcie pobytu wycieczka stateczkiem.

11 dzień Po śniadaniu wyjazd do Polski, w drodze powrotnej zwiedzanie Mostaru. Przejazd przez Chorwację i Bośnię.

12 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (przerwa na ciepły posiłek ok. 5 €). Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Ambasada RP
ul.Kozaracka 79, 81000 Podgorica

tel.(00382) 20 608320, tel dyżurny (00382) 69376634, fax (00382) 20 658 581

Obowiązująca waluta: EUR