Czarnogóra Meljine pensjonat Mimoza (Dubrovnik, rejs statkiem,Mostar)

Brak wolnych miejsc

Opis pensjonatu

PENSJONAT MIMOZA położony ok. 2 min. spacerkiem od morza. Posiada 10 pokoi z łazienkami (do niektórych wejście jest z korytarza) i 4 pokoje, na które przypadają 2 łazienki (cena jest wtedy niższa o 5 €/osoba/ 7 dni). Wszystkie pokoje są niewielkie, skromnie i prosto urządzone ale z klimatyzacją i TV-SAT. Na każdej kondygnacji jest lodówka i suszarka do włosów a czajnik elektryczny do dyspozycji na stołówce. Turyści chwalę kuchnię przygotowującą smaczne i obfite posiłki. Wyżywienie: 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje. Raz w tygodniu kolacja ma charakter uroczysty. Możliwość wykupienia dodatkowego posiłku lunch w cenie 20 EUR/7 dni.

 

 

Opis miejscowości

MELJINE  to urokliwa nadmorska osada ze żwirowo-piaszczystą plażą i łagodnym, bezpiecznym dla dzieci zejściem do morza. Liczne sklepy, kawiarenki i tonące w śródziemnomorskiej zieleni niewielkie domy, stwarzają przyjemną dla wypoczynku atmosferę. Do położonego ok. 1 km Herceg Novi prowadzi nadmorska promenada pod palmami zachęcająca do spaceru. W Herceg Novi zabytkowe stare miasto, liczne kawiarenki, bazar z miejscowymi owocami, serami i domową rakiją, dla młodzieży dyskoteki. To oferta dla każdego niezależnie od wieku.

 

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW + choroby przewlekłe +bagaż, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

Cena w EUR obejmuje

9 noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji, rejs stateczkiem w czasie pobytu, zwiedzanie Dubrownika w czasie przejazdu do Czarnogóry, zwiedzanie Mostaru w drodze powrotnej.

Dopłaty

1. Taksa klimatyczna obowiązkowo płatna: osoba dorosła ok. 1 EUR/doba, dzieci do 12 lat 50 %

2. Do pokoju 1 osobowego 65 EUR

3. Do pokoju z balkonem 10 EUR / pokój.

4.  Na wjazd i lokalnego przewodnika po Dubrovniku należy obowiązkowo przeznaczyć ok. 10 EUR


Zniżki

1. pokój 2 osobowy:

- dziecko do 2 lat jako 3 osoba bez łóżka płaci tylko 360 zł,

- dziecko od 2 do 10 lat jako 3 osoba bez łóżka płaci kwotę w zł + 50% kwoty w EUR.

2. pokój 3 osobowy:

- dziecko do 2 lat jako 4 osoba bez łóżka, płaci tylko 360 zł,

- dziecko od 2 do 10 lat jako 3 osoba z łóżkiem, płaci kwotę w zł + 75 % kwoty w EUR,

- 2 dzieci od 2 do 10 lat na wspólnym łóżku jako 3 i 4 osoba każde płaci kwotę w zł + 50 % kwoty w EUR,

- osoba powyżej 10 lat jako 3 osoba z łóżkiem, płaci kwotę w zł + 90% kwoty w EUR.

3. pokój 4 osobowy:

- dziecko do 2 lat jako 5 osoba bez łóżka, płaci tylko 360 zł,

- 2 dzieci od 2 do 10 lat jako 3 i 4 osoba z łóżkiem, każde płaci kwotę w zł + 75% kwoty w EUR,

- 2 osoby powyżej 10 lat jako 3 i 4 osoba z łóżkiem, każda płaci kwotę w zł + 90% kwoty w EUR.

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Czarnogórze.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosze pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, Lux-busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras. 2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru, wtedy toalety na postojach płatne przez przewoźnika. 3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne. 4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

 

Ramowy program imprezy

Dubrovnik-rejs stateczkiem-Mostar

1 dzień Wyjazd z Polski, przejazd przez Słowację (przerwa na ciepły posiłek ok. 5 €), Węgry i Bośnię.

2 dzień Przejazd przez Chorwację, rano zwiedzanie Dubrovnika określanego Perłą Adriatyku. Przyjazd do Czarnogóry, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – 10 dzień Wypoczynek, w trakcie pobytu wycieczka stateczkiem.

11 dzień Po śniadaniu wyjazd do Polski, w drodze powrotnej zwiedzanie Mostaru. Przejazd przez Chorwację i Bośnię.

12 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (przerwa na ciepły posiłek ok. 5 €). Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Ambasada RP
ul.Kozaracka 79, 81000 Podgorica

tel.(00382) 20 608320, tel dyżurny (00382) 69376634

fax (00382) 20 658 581

Obowiązująca waluta: EUR