Ciechocinek hotel PAŁAC ŁAZIENKI II Sylwestrowa kuracja z balem

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

Pałac Łazienki II położony jest w centrum Ciechocinka, ok. 1,5 km od tężni. Ten elegancki hotel mieści się w dawnym pałacu i w nowoczesnym budynku pensjonatu. Dysponuje luksusowym spa i centrum rehabilitacji, oferując szeroką gamę profesjonalnych zabiegów leczniczych i usług spa za dodatkową opłatą. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny. Pokoje 1, 2 i 3 osobowe z TV i łazienką. Do dyspozycji dla kuracjuszy: restauracja, kawiarnia, lobby bar, grillowy ogród (w okresie letnim), sale konferencyjne, SPA, sala zabaw dla dzieci, bezprzewodowy Internet. Obiekt położony jest 750 metrów od dworca kolejowego w Ciechocinku. Wyżywienie 3 x dziennie : śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad i kolacja serwowane w restauracji Marconi.

 

Opis miejscowości

Ciechocinek jest miastem o charakterze uzdrowiskowym. Podstawą rozwoju są wody lecznicze: chlorkową-sodowe, bromkowe, jodkowe, żelaziste, borowe, które pochodzą z licznych na tym terenie źródeł solankowych. Leczy się tutaj choroby narządów ruchu, reumatyczne, ortopedyczno-urazowe, kobiece, układu oddechowego, nerwowego i krążenia.

Cena obejmuje

7 noclegów w pokoju wybranej kategorii, śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje - pobyt zaczynamy od kolacji, codzienna rozgrzewka na wieczorkach tanecznych z muzyką na żywo,  masaż 30 minut dla każdej dorosłej osoby, wizyta lekarska, 2 zabiegi dziennie wykonywane w 3 dni robocze, nieograniczony wstęp do sauny, parking, Wi-Fi.

 

Dopłaty

1. Opłaty uzdrowizkowej w wysokości 3,70 zł/dzień/osoba.

2. Pies do 20 kg - 35 zł/doba + kaucja zwrotna 200 zł (NA ZAPYTANIE)

3. W związku z dużym zainteresowaniem pobytami w terminie świątecznym zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegów SPA oraz dodatkowego wyposażenia pokoju w udogodnienia dla dzieci.

Wszystkie dodatkowe opłaty płatne na miejscu w recepcji hotelowej.

Uwagi organizatora

1. W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 10.

Polecane atrakcje w okolicy

  • Muzeum Piernika w Toruniu
  • Baj Pomorski w Toruniu
  • Planetarium w Toruniu
  • Jurapark w Solcu Kujawskim
  • Park linowy w Parku Tężniowym
  • Muzeum Archeologiczne w Biskupinie