CHORWACJA PRIMOSTEN apartamenty

Brak wolnych miejsc

Opis apartamentów

APARTAMENTY samodzielne, niekrępujące, skromnie urządzone mieszkania mieszczące się w prywatnych domach położonych 100-600 m od morza. Każdy apartament posiada: balkon, salon - pokój dzienny, zwykle przejściowy, umeblowany w komplet wypoczynkowy, stół, krzesła, kredens, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, naczynia), łazienkę z WC. Sypialnie - w apartamencie 2-osobowym jest 1 sypialnia z 2 łóżkami, w 4-osobowym są 2 sypialnie, w 6-osobowym są 3 sypialnie. Wyżywienie: we własnym zakresie lub na zamówienie w restauracji: śniadania i obiadokolacje w cenie 115 €/osoba / dni lub tylko obiadokolacje 80 EUR/osoba /7 dni lub tylko śniadania w cenie 35 EUR/osoba/7 dni.
 

Opis miejscowości

PRIMOSTEN to niewielkie miasteczko położone w pobliżu Sibenika. Największą jego atrakcją jest dobrze zachowana, prześliczna starówka położona na malowniczym półwyspie. Turyści poza kąpielą w czystym, ciepłym morzu i plażowaniem na piaszczystej plaży znajdą tu liczne kafejki, bary i restauracje. Natomiast młodzież dobrze bawi się w licznych dyskotekach.


 


Cena obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, 7 lub 14 noclegów, korzystanie z prądu, wody i pościeli, taksę klimatyczną. ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Dopłaty

1. Dodatkowo na miejscu do zapłaty obowiązkowa opłata rejestracyjna 1,50 EUR/osoba/ 7 dni

2. Klimatyzacja na zapytanie

3. Mały pies ( na zapytanie) od 200 zł/7 dni.

4. Łaczenie turnusów: drugi turnus minus 200 zł/osoba.

 

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do lat 2 bez świadczeń, jako dodatkowa osoba w apartamencie płaci tylko 360 zł

2. Dostawka w apartamentach :

do 30.06 i od 01.09 - 660 zł 

30.06 - 01.09 - 820 zł

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

 

Uwagi organizatora

1. Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % ceny imprezy.

2. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

3.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

4. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

5. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

6. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok 5 EUR) i Węgry.

2 dzień przyjazd do Chorwacji na miejsce wypoczynku. Zakwaterowanie od godziny 14:00, nocleg.

2 – 8 dzień Wypoczynek, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00 czas wolny. wyjazd w drogę powrotną zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Chorwację.

10 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok. 5 EUR). Orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz 15.

Praktyczne informacje

Najblizsza placówka dyplomatyczna:
Ambasada RP, Krlezin Gvozd 3, 10000 Zagreb

tel. (+385) 14834575, 4834579

fax. (+385)14834577

Wydzial Konsularny
tel/fax ( +385) 14899444

Obowiązująca waluta:

1 kuna (HRK) = 100 lip

1 EUR = ok. 7,2 kun

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

WODOSPADY RZEKI KRK  ok. 40 EUR

PARK NARODOWY KORNATY - REJS STATKIEMI FISCH PIKNIK  ok. 35 EUR

TROGIR  ok. 30 EUR

SIBENIK ok. 20 EUR

SPLIT ok. 40 EUR