CHORWACJA PAG hotel MERIDIJAN

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

HOTEL MERIDIJAN****    dla osób dorosłych od 16 lat

Luksusowy hotel o wysokim standardzie położony jest zaledwie kilka kroków od plaży (ok.10 m), w samym sercu wyspy, niedaleko centrum miasta. Oferuje komfortowe pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, każdy z łazienką, mini-barem, TV-SAT, telefonem, klimatyzacją i balkonem. Hotel posiada własną piaszczysto-żwirową plażę. Do dyspozycji znakomicie rozbudowane centrum wellness oferujące podwodny relaks w basenie, masaże i jacuzzi jak również zabiegi kosmetyczno-fryzjerskie. W barze dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej. Hotel nie przyjmuje zwierząt. Wyżywienie 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

 

 

Opis miejscowości

Miasteczko PAG położone jest na wyspie o tej samej nazwie, nad zatoką z ciepłą i czystą woda z niewielkimi piaszczystymi plażami. Ze stałym lądem wyspa połączona jest malowniczym mostem. Turyści poza plażowaniem chętnie spacerują po zabytkowym starym mieście.

 

 

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie

 

 

Dopłaty

1. Taksa klimatyczna obowiązkowo płatna w Chorwacji: osoba dorosła 1,2 EUR /doba, dzieci 12 -18 lat 50 %, dzieci do lat 12 nie płacą taksy klimatycznej,

2. Do pokoju jednoosobowego 70% kwoty EUR

3. Podziemny garaż na zamówienie 85 - 115 EUR/ 7dni

4. Niestrzeżony parking przed hotelem 35 - 50 EUR / 7 dni

4. Łączenie turnusów: drugi turnus dopłata 250 zł + kwota w EUR

 

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Osoba w pokoju powyżej 16 lat na dostawce płaci kwotę w zł + 90 % kwoty w EUR

2. Rezygnacja z obiadokolacji - 21 EUR/ 7 dni

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Chorwacji.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok 5 EUR) i Węgry. 

2 dzień przyjazd do Chorwacji na miejsce wypoczynku. Zakwaterowanie od godziny 14:00, obiadokolacja, nocleg.

2 – 8 dzień Wypoczynek, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00 czas wolny. wyjazd w drogę powrotną zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Chorwację.

10 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok. 5 EUR). Orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz 15.

Praktyczne informacje

Najblizsza placówka dyplomatyczna:
Ambasada RP, Krlezin Gvozd 3, 10000 Zagreb

tel. (+385) 14834575, 4834579

fax. (+385)14834577

Wydzial Konsularny
tel/fax ( +385) 14899444

Obowiązująca waluta:

1 kuna (HRK) = 100 lip

1 EUR = ok. 7,2 kun

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

JEZIORA PLITWICKIE    ok. 40 EUR

ZADAR   ok. 30 EUR