CHORWACJA PAG apartamenty

Brak wolnych miejsc

Opis apartamentu

APARTAMENTY Samodzielne, niekrępujące mieszkania w prywatnych willach położonych 200 - 600 m od morza. Każdy apartament posiada: balkon, aneks kuchenny z wyposażeniem (kuchenka, lodówka, naczynia) oraz łazienkę. Sypialnie: w apartamentach 2-osobowych jedna sypialnia, w apartamentach 4 osobowych 2 sypialnie dwuosobowe, w apartamentach 6 osobowych 3 sypialnie dwuosobowe. Apartamenty przyjmują zwierzęta za dopłatą. Wyżywienie: we własnym zakresie lub w restauracji hotelu Meridijan (śniadania i obiadokolacje w cenie 140 EUR / 7 dni / osoba, tylko obiadokolacje w cenie 90 EUR / 7 dni/osoba).
 

 

Opis miejscowości

Miasteczko PAG położone jest na wyspie o tej samej nazwie, nad zatoką z ciepłą i czystą woda z niewielkimi piaszczystymi plażami. Ze stałym lądem wyspa połączona jest malowniczym mostem. Turyści poza plażowaniem chętnie spacerują po zabytkowym starym mieście.


 

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, korzystanie z prądu, wody i pościeli.

 

Dopłaty

1. Taksa klimatyczna obowiązkowo płatna w Chorwacji: osoba dorosła 1,2 EUR /doba, dzieci 12 -18 lat 50 %, dzieci do lat 12 nie płacą taksy klimatycznej,

2. Mały pies lub kot (na zapytanie) od 50 EUR/7 dni

3. Do klimatyzacji 60 EUR /apartament  (w apartamencie urządzenie klimatyzacyjne w salonie) konieczna rezerwacja przy zakupie

4. Wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) w restauracji hotelu Meridijan 140 EUR/ 7dni /osoba lub tylko obiadokolacje w cenie 90 EUR/7 dni/osoba.

5. Łączenie trunusów; drugi turnus dopłata 250 zł + kwota w EUR

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do 2 lat jako dodatkowa w apartamencie bez świadczeń płaci 360 zł

2. Osoba na dostawce płaci kwotę zł + 60 EUR

3. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Chorwacji.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

 

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok 5 EUR) i Węgry.

2 dzień przyjazd do Chorwacji na miejsce wypoczynku. Zakwaterowanie od godziny 14:00, obiadokolacja, nocleg.

2 – 8 dzień Wypoczynek, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00 czas wolny. wyjazd w drogę powrotną zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Chorwację.

10 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok. 5 EUR). Orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz 15.

Praktyczne informacje

Najblizsza placówka dyplomatyczna:
Ambasada RP, Krlezin Gvozd 3, 10000 Zagreb

tel. (+385) 14834575, 4834579

fax. (+385)14834577

Wydzial Konsularny
tel/fax ( +385) 14899444

Obowiązująca waluta:

1 kuna (HRK) = 100 lip

1 EUR = ok. 7,2 kun


Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

JEZIORA PLITWICKIE    ok. 40 EUR

ZADAR   ok. 30 EUR