CHORWACJA DUĆE k. OMIŚ apartamenty

Brak wolnych miejsc

Opis apartamentu

APARTAMENTY to samodzielne mieszkania mieszczące się w prywatnych willach położonych ok. 400 metrów od morza. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia), łazienkę z WC, miejsce parkingowe, czasem nie zawsze przy budynku w którym mieści się dany apartament. Apartament 4-osobowy: jedna sypialnia dla 2 osób, pokój dzienny z miejscem do spania dla 2 osób. Apartament 6-osobowy: dwie sypialnie 2-osobowe, pokój dzienny z miejscem do spania dla 2 osób. Apartament 8- osobowy: trzy sypialnie 2-osobowe, pokój dzienny z miejscem do spania dla 2 osób.

STUDIO 2-osobowe: składa się z jednego pomieszczenia, w którym jest sypialnia, jadalnia i w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z WC.

Wyżywienie: we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje w cenie 100 EUR/osoba/7 dni lub 1 x dziennie: obiadokolacje w cenie 70 EUR /osoba/7 dni, śniadania 35 EUR/osoba/7 dni.

 

Opis miejscowości

Duće to jedna z około dwudziestu miejscowości w pobliżu Omisa, położonych pomiędzy Morzem Adriatyckim i masywem górskim Mosor. Turyści wypoczywający w położonej ok. 1 km od centrum Omis miejscowości Duće mają do dyspozycji wygodne i dobrze wyposażone apartamenty i czyste piaszczyste plaże. Omis to prześliczne dalmatyńskie miasto z dobrze zachowaną średniowieczną starówką i zamkiem malowniczo położonym na wysokiej skale. Wpadająca tu do morza rzeka Cetina znana jest dobrze miłośnikom raftingu.  Bliskość bogatego w rozrywki Omisa sprawia, że wypoczynek w tej okolicy zalicza się do udanych. 

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, korzystanie z wody, prądu i pościeli


 

Dopłaty

1.Taksa klimatyczna obowiązkowo płatna w Chorwacji osoba dorosła ok. 1 EUR/dzień, dzieci 12-18 lat 50%, dzieci do 12 lat nie płacą taksy.

2. Możliwość zamówienia wyżywienia w restauracji: 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje): 100 EUR /osoba/7 dni, obiadokolacje: 65 EUR/osoba /7 dni, śniadania: 35 €/osoba/7 dni.

3.Do klimatyzacji 45 EUR /apartament / 7 dni  (urządzenie klimatyzacyjne w salonie), konieczna rezerwacja przy zakupie

4. Łączenie turnusów: drugi turnus dopłata 250 zł + kwota w EUR

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do 2 lat jako dodatkowa osoba w apartamencie bez łóżka płaci 360 zł.

1. Osoba na dostawce w apartamencie 2 osobowym płaci kwotę w zł + 60 EUR,  osoba na dostawce w apartamencie 4 i 6 osobowym płaci kwotę w zł + 100 EUR,

2. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Chorwacji.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.W dniu wykupienia imprezy/ wpłaty zaliczki klient ma możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy zgodnie z Ogólnymi Warunkmi Ubezpieczenia KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ  w wysokości 3,3% jednak nie później niż 5 dni od dnia podpisania umowy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. Polskim Busem, Lux-busem, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.


Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok 5 EUR), Węgry.

2 dzień przyjazd na miejsce wypoczynku. Zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja, nocleg.

2 – 8 dzień Wypoczynek, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00. Wyjazd w droge powrotną zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Chorwację.

10 dzień Przejazd przezWęgry i Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok. 5 EUR). Orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz 15.

Praktyczne informacje

Najblizsza placówka dyplomatyczna:
Ambasada RP, Krlezin Gvozd 3, 10000 Zagreb

tel. (+385) 14834575, 4834579

fax. (+385)14834577

Wydzial Konsularny
tel/fax ( +385) 14899444

Obowiązująca waluta:

1 kuna (HRK) = 100 lip

1 EUR = ok. 7,2 kun

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

SPLIT ok. 20 €

SIBENIK  ok. 30 €

DUBROWNIK  ok. 35 €

MEDJUGORIE  ok. 40 €

FISH PICNIC  ok. 35 €

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Bielsko Biała Dworzec PKS, dolna płyta (antenka) 14:40 30 zł
Częstochowa Stacja BP Mc'Donalds, kier. Katowice (antenka) 12:30 60 zł
Gliwice ul.Pionierów 8, zajezdnia PKS (antenka) 12:45 30 zł
Jabłonka Parking przy Policji 19:00 -
Jawornik Stacja benzynowa BP, kierunek Chyżne 17:00 -
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 13:30 30 zł
Kielce parking przed Dworcem PKP (antenka) 13:30 60 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 10-13 ul.Bosacka 16:00 -
Opole parking Dworzec PKP (antenka) 12:00 80 zł
Radom Dworzec PKP, parking przy zegarze (antenka) 12:00 80 zł
Warszawa PKiN, parking od ul. Marszałkowskiej (antenka) 10:00 100 zł
Wrocław Dworzec PKS, ul. Sucha (antenka) 10:30 80 zł
Zabornia Parking przy motelu Zabornia 18:30 -
Łódż Kaliska, stan. autobusowe (antenka) 10:30 100 zł