CHORWACJA DUĆE k. OMIŚ apartamenty

Brak wolnych miejsc

Opis apartamentu

APARTAMENTY to samodzielne mieszkania mieszczące się w prywatnych willach położonych ok. 400 metrów od morza. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia), łazienkę z WC, miejsce parkingowe, czasem nie zawsze przy budynku w którym mieści się dany apartament. Apartament 4-osobowy: jedna sypialnia dla 2 osób, pokój dzienny z miejscem do spania dla 2 osób. Apartament 6-osobowy: dwie sypialnie 2-osobowe, pokój dzienny z miejscem do spania dla 2 osób. Apartament 8- osobowy: trzy sypialnie 2-osobowe, pokój dzienny z miejscem do spania dla 2 osób.

STUDIO 2-osobowe: składa się z jednego pomieszczenia, w którym jest sypialnia, jadalnia i w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z WC.

Wyżywienie: we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje w cenie 100 EUR/osoba/7 dni lub 1 x dziennie: obiadokolacje w cenie 70 EUR /osoba/7 dni, śniadania 35 EUR/osoba/7 dni.

 

Opis miejscowości

Duće to jedna z około dwudziestu miejscowości w pobliżu Omisa, położonych pomiędzy Morzem Adriatyckim i masywem górskim Mosor. Turyści wypoczywający w położonej ok. 1 km od centrum Omis miejscowości Duće mają do dyspozycji wygodne i dobrze wyposażone apartamenty i czyste piaszczyste plaże. Omis to prześliczne dalmatyńskie miasto z dobrze zachowaną średniowieczną starówką i zamkiem malowniczo położonym na wysokiej skale. Wpadająca tu do morza rzeka Cetina znana jest dobrze miłośnikom raftingu.  Bliskość bogatego w rozrywki Omisa sprawia, że wypoczynek w tej okolicy zalicza się do udanych. 

Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

7 lub 14 noclegów, korzystanie z wody, prądu i pościeli


 

Dopłaty

1.Taksa klimatyczna obowiązkowo płatna w Chorwacji osoba dorosła ok. 1 EUR/dzień, dzieci 12-18 lat 50%, dzieci do 12 lat nie płacą taksy.

2. Możliwość zamówienia wyżywienia w restauracji: 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje): 100 EUR /osoba/7 dni, obiadokolacje: 65 EUR/osoba /7 dni, śniadania: 35 €/osoba/7 dni.

3.Do klimatyzacji 45 EUR /apartament / 7 dni  (urządzenie klimatyzacyjne w salonie), konieczna rezerwacja przy zakupie

4. Łączenie turnusów: drugi turnus dopłata 250 zł + kwota w EUR

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do 2 lat jako dodatkowa osoba w apartamencie bez łóżka płaci 360 zł.

1. Osoba na dostawce w apartamencie 2 osobowym płaci kwotę w zł + 60 EUR,  osoba na dostawce w apartamencie 4 i 6 osobowym płaci kwotę w zł + 100 EUR,

2. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Chorwacji.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy (klasyczny 7 noclegowy)

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok 5 EUR), Węgry.

2 dzień przyjazd na miejsce wypoczynku. Zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja, nocleg.

2 – 8 dzień Wypoczynek, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 9:00. Wyjazd w droge powrotną zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Chorwację.

10 dzień Przejazd przezWęgry i Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok. 5 EUR). Orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz 15.

Praktyczne informacje

Najblizsza placówka dyplomatyczna:
Ambasada RP, Krlezin Gvozd 3, 10000 Zagreb

tel. (+385) 14834575, 4834579

fax. (+385)14834577

Wydzial Konsularny
tel/fax ( +385) 14899444

Obowiązująca waluta:

1 kuna (HRK) = 100 lip

1 EUR = ok. 7,2 kun

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

SPLIT ok. 20 €

SIBENIK  ok. 30 €

DUBROWNIK  ok. 35 €

MEDJUGORIE  ok. 40 €

FISH PICNIC  ok. 35 €