CHORWACJA Amadria Park New Renovatet hotel JAKOV

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

New Renowatet Hotel JAKOV ****  posiada pokoje 2 osobowe z możliwością dostawek (w niektórych pokojach łóżka piętrowe), z klimatyzacją, francuskim balkonem, TV-SAT, telefonem, minibarem i łazienką z suszarką do włosów. Wyżywienie BB: 1 x dzienne: śniadania w formie bufetu szwedzkiego,

Opis miejscowości

KOMPLEKS WAKACYJNY AMADRIA PARK (poprzednia nazwa SOLARIS BEACH RESORT) położony jest tuż przy pięknej, świetnie zorganizowanej plaży, ok. 6 km od miasta Sibenik, . Jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej wyposażonych Kompleksów Wakacyjnych w Chorwacji, w którego skład wchodzi 5 hoteli położonych wśród drzew sosnowych i bujnej śródziemnomorskiej roślinności, oraz apartamenty i camping. Ośrodek tętni życiem zarówno w dzień jak i nocy. Różnorodność restauracji, dyskotek, plaże z bogatą infrastrukturą, sporty wodne oraz największy w Chorwacji park wodny nie pozwolą nudzić się tu przez cały urlop. Na terenie Amadria Park znajdują się: 4 korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, tenis stołowy, mini golf, kręgle, plac zabaw dla dzieci, szkoła nurkowania, wypożyczalnia skuterów wodnych oraz desek surfingowych, kajaków, parasoli i leżaków. Animacje dla dzieci i dorosłych. Ponadto do dyspozycji gości jest: supermarket, punkt pierwszej pomocy medycznej, apteka, kino, kantor, punkt sprzedaży wycieczek. W każdym hotelu znajduje się recepcja, winda, bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi w lobby, sejf w recepcji, aperitif bar, restauracja, grill oraz basen zewnętrzny z morską wodą oraz parking. Przy hotelach taras do tańca na którym każdego dnia organizowane są wieczory przy muzyce. W hotelu IVAN znajduje się Centrum Wellness & SPA, które stanowi zespół podgrzewanych basenów, w tym 2 baseny z wodą morską + 4 baseny z hydromasażami, sztuczne gejzery, wodospady, kompleks saun suchych i parowych z grotą śródziemnomorską, pokój do relaksacji, bogata oferta masaży, aromaterapia oraz zabiegi kosmetyczne, Thalasso Terapia, solarium, zabiegi SPA, sklep z kosmetykami SPA, Wellness Bar z sokami ze świeżych owoców. Wstęp płatny 20 EUR /osoba.


Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, 7 noclegów, 7 śniadań, ubezpieczenie rozszerzone KL + NNW + choroby przewlekłe + bagaż, taksę klimatyczną, TFG, promocję.

Dopłaty

1. Pokoje 1 osobowe na zapytanie.

2. Do łóżeczka dziecięcego 200 zł / 7 dni

3.  Każde wejście do Center Wellness & SPA płatne dodatkowo 15 EUR

4.  Parking dodatkowo płatny 7 EUR /doba od 01.07 do 31.08, w pozostałych terminach 4 EUR/doba

5. Wejście do Aquaparku płatne dodatkowo:

dzieci 0-3 lat gratis, 

dzieci 3-5 lat ok.10 EUR / dzień

osoby powyżej 5 lat ok. 15 EUR / dzień

6. Serwis plażowy płatny dodatkowo:

leżaki ok. 7 EUR / dzień

parasol typu baldachim ok. 18 EUR / dzień

7. Łączenie trusnusów: drugi turnus dopłata 200 zł

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do 2 lat jako 3 lub 4 osoba w pokoju bez świadczeń  płaci 360 zł.

2. Jedna osoba dorosła + dziecko od 2 do 12 lat jako 2 osoba w pokoju zniżka 30%,

3. Osoba powyżej 2  lat, jako 3 osoba w pokoju zniżka 50%

4. Dwoje dzieci od 2 do 12 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju zniżka 40 % na każde dziecko

5. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

Uwagi organizatora

1. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

2.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % ceny imprezy.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 15 i kończy o godz 11.

4. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy

5. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

6. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok 5 EUR) i Węgry.

2 dzień przyjazd do Chorwacji na miejsce wypoczynku. Zakwaterowanie od godziny 15:00, obiadokolacja, nocleg.

2 – 8 dzień Wypoczynek, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych.

9 dzień wykwaterowanie z pokoi do godz. 11:00 czas wolny. wyjazd w drogę powrotną zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Chorwację.

10 dzień Przejazd przez Węgry i Słowację (dla chętnych posiłek za opłatą ok. 5 EUR). Orientacyjny przyjazd do Krakowa ok. godz 15.

Praktyczne informacje

Najblizsza placówka dyplomatyczna:
Ambasada RP, Krlezin Gvozd 3, 10000 Zagreb

tel. (+385) 14834575, 4834579

fax. (+385)14834577

Wydzial Konsularny
tel/fax ( +385) 14899444

Obowiązująca waluta:

1 kuna (HRK) = 100 lip

1 EUR = ok. 7,2 kun

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

WODOSPADY RZEKI KRK  ok. 40 EUR

PARK NARODOWY KORNATY - REJS STATKIEMI FISCH PIKNIK  ok. 35 EUR

TROGIR  ok. 30 EUR

SIBENIK ok. 20 EUR

SPLIT ok. 40 EUR