BUŁGARIA SOZOPOL hotel FLAGMAN

Brak wolnych miejsc

Opis hotelu

HOTEL FLAGMAN **** położony jest ok. 2 min spacerem od plaży. Obszerne pokoje 2-osobowe z możliwością 1 dostawki, posiadają łazienkę, mini bar, telefon, TV, klimatyzację i balkony. Istnieje możliwość zakwaterowania w apartamentach 2+2 lub 4+2 (na zapytanie). W hotelu odkryty basen i brodzik, sauna, jacuzzi, fitness (sauna i jacuzzi dodatkowo płatne) restauracja, bar, dwie windy, przy recepcji możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu. Wyżywienie: All Inclusive. Możliwość wykupienia wyżywienia 2 x dziennie - wtedy minus 45 EUR lub samych śniadań - wtedy minus 100 EUR.

Oferta All Inclusive obejmuje:

RESTAURACJA

08:00 – 10:00 śniadanie w formie bufetu

12:00 – 14:00 lunch w formie bufetu

18:00 – 20:00 obiadokolacja w formie bufetu

Szeroka gama produktów mlecznych, wędlin, potraw z jaj, warzyw, zup, mięs i dań wegetariańskich, sałatek, sosów, pieczywa i ciast, deserów i owoców.

Napoje serwowane na śniadanie: woda mineralna, napoje gorące / herbata, kawa, kakao, mleko, soki.

Napoje serwowane w porze lunchu i obiadokolacji: woda mineralna, napoje gorące / herbata, kawa, kakao, mleko / napoje bezalkoholowe, piwo, wino z beczki, lokalne napoje alkoholowe

LOBBY BAR

10:00 – 22:00: napoje gorące, napoje bezalkoholowe, piwo, wino z beczki i lokalne napoje alkoholowe

16:00 – 17:00 podawana pizza, kanapki i przekąski

USŁUGI na liście ALL INCLUSIVE:

basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie, plac zabaw dla dzieci, WI-Fi internet, miejsce parkingowe (gdy jest dostępne)

Usługi świadczone za dodatkową opłatą:

wszystkie rodzaje importowanego alkoholu, piwa butelkowe, wina i napoje bezalkoholowe, sejf w recepcji, sauna i jacuzzi, sala konferencyjna transfery i wycieczki fakultatywne, łóżeczko dziecięce

Opis miejscowości

SOZOPOL to najpiękniejszy nadmorski kurort Bułgarii, w którym każdy turysta znajdzie dla siebie coś wyjątkowo ciekawego. Część Sozopola to zabytkowe stare miasto położone na skalistym półwyspie z wąskimi uliczkami zabudowane stylowymi budynkami i otoczone galeria spacerową. W mieście czynnych jest setki nastrojowych kafejek czynnych do późnej nocy. Są tu także restauracje, dyskoteki, dancingi, cukiernie i bary. Niezliczone ilości sklepów i straganów z wyrobami zarówno pochodzenia bułgarski jak i pobliskiego Istambułu potrafią zachęcić każdego do oglądania i zakupów. W parku miejskim położonym między starym i nowym Sozopolem jest Muszla Koncertowa, w której wieczorami występują znane zespoły. Dwie piaszczyste i dobrze zagospodarowane plaże oraz czyste i bezpieczne morze sprawiają, że pobyt w Sozopolu jest zawsze mile wspominany.Cena w PLN obejmuje

przejazd autokarem lub dojazd własny, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, TFG, promocję.

Cena w EUR obejmuje

9 noclegów, wyżywienie: All Inclusive/2 x dziennie/1 x dziennie, opiekę  rezydenta, transfer Obzor-Sozopol-Obzor

Dopłaty

1. Obowiązkowo płatna taksa klimatyczna: osoba dorosła 1 EUR/dzień, dzieci 2-12 lat 50%.

2. Do pokoju 1 osobowego 200 EUR.

3. Łączenie turnusów : drugi turnus dopłata 300 zł + kwota w EUR

 

Zniżki

W cenie uwzględniona PROMOCJA:

przy dojeździe autokarem – 100 zł /  osoba

przy dojeździe własnym – 50 zł /  osoba

1. Dziecko do 2 lat płaci tylko 360 zł

2. Dzieci od 2 do 12 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju, płacą kwotę w złotych + 120 EUR kwoty EUR.

3. Osoby powyżej 12  lat jako 3 i 4 osoba w pokoju, płacą kwotę w złotych + 70% kwoty EUR.

4. STAŁY KLIENT: 50 zł zniżki dla osób korzystających przez trzeci kolejny rok z naszej oferty!

 

Uwagi organizatora

1.Kwota w złotych płatna jest w Polsce, kwota w EUR płatna w Bułgarii.

2.Przy dojeździe własnym, gdy potrzebna jest faktura na całość i przy zakupie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wtedy obowiązkowo równowartość kwoty w EUR płatna jest w Polsce. Kwota w EUR przeliczana jest na zł wg kursu NBP pieniądz sprzedaż z dnia ostatniej wpłaty.

3.Zachęcamy do zakupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (RG), które musi być zawarte do 5 dni od momentu podpisania umowy, jeśli rezerwacja jest powyżej 31 dni przed wyjazdem, w dniu podpisania umowy, jeśli umowa zawierana jest od 30 dni do wyjazdu, które wynosi 3,3 % od ceny imprezy.

4. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalne biura podróży.

5.Doba hotelowa rozpoczyna się o godz 14 i kończy o godz 9.

6. Miejsca i godziny odjazdów autokarów podano w rozkładzie jazdy. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

7. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT ! Prosimy pamiętać również o dokumencie  dla dzieci.

8. Dla osób dojeżdżających do Krakowa możemy zarezerwować przednocleg w cenie od 100 zł.

Uwagi przewoźnika

1.Transport na trasach antenowych w Polsce możliwy jest mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, samochodem osobowym lub innym przewoźnikiem np. FlixBusem, BP Tour, Inter, Janiso, Intercity, PKP, PKS itp. Ewentualną zmianę godzin odjazdów podamy najpóźniej na 24 godziny przed odjazdem. Trasa połączeń na terenie kraju zależy od zgłoszeń z poszczególnych miast, co może spowodować, ze przejazd nie będzie realizowany najkrótszą z możliwych tras.

2. Na trasach poza granicami Polski transport odbywa się autokarami wyposażonymi w siedzenia uchylne, klimatyzację, toalety, video i nagłośnienie. Przy małej ilości osób, możliwość przewozu uczestników małym autobusem bez WC i mini baru.

3. Podane godziny wyjazdów i przyjazdów mogą ulec zmianie z różnych przyczyn np. złe warunki drogowe, atmosferyczne, zwiększanie ruchu na drogach szczególnie w szczycie sezonu letniego i inne.

4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki najpóźniej 15 minut przed planowaną godziną odjazdu. Miejsca w autokarze są przydzielane w kolejności podpisania umowy, a klienci o miejscach informowani są przez obsługę na miejscu zbiórki. W autokarze obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz spożywania alkoholu. Osoby korzystające z samego przejazdu, powinny obowiązkowo ubezpieczyć się na czas pobytu. Przewoźnik gwarantuje tylko ubezpieczenie na czas przejazdu.

Ramowy program imprezy

1 dzień – wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek w cenie ok 5 EUR), Węgry, Serbię lub Rumunię.

2 dzień – przyjazd do Bułgarii, do Obzoru w godzinach południowych, transfer turystów do Sozopola, zakwaterowanie, nocleg,

3-10 dzień - WYPOCZYNEK, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych

11 dzień – wykwaterowanie z pokoi do godz 10:00, czas wolny, wyjazd w droge powrotną ok godz 11:00 czasu bułgarskiego, transfer turystów do  Obzoru, dalsza jazda przez Bułgarię i Serbie lub Rumunię,

12 dzień – przejazd przez Węgry, Słowację (dla chetnych posiłek w cenie ok 5 EUR), przyjazd do Krakowa między godziną 14:00 a 18:00

Praktyczne informacje

Najbliższa placówka dyplomatyczna:

Konsulat RP w Warnie

ul. Sławiańska 18, 9000 Warna

tel. (00-3595) 260-92-12/13

Obowiązująca waluta

1 LEVA = 100 stotinek

1 EUR = ok 2 LEVA

Czas wschodnioeuropejski + 1 godzina

Wycieczki organizowane przez lokalne biura podróży

ISTAMBUŁ 1 dzień ok 70 EUR

DELFINARIUM W WARNIE ok 35 EUR

WIECZÓR BUŁGARSKI-NESSEBER ok 30 EUR

SOZOPOL-ROPOTAMO ok 25 EUR

Ceny nie zawierają biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Zniżki dla dzieci 6-12 lat, dzieci do lat 6 gratis.