ANDRZEJKI na basenach termalnych i w piwniczkach z winem Węgry

Opis oferty

Sobota (24.11)

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację, przyjazd na Węgry do MISKOLC-TAPOLCY, kąpiel w słynnych basenach w grotach, przejazd do BOGACS na degustacje i zakup najlepszych win u Ilony. Przyjazd do Egeru, Andrzejki w Kulacs Csarda w Dolinie Pięknej Pani: kolacja z winem w nieograniczonych ilościach przy muzyce cygańskiej na żywo. Nocleg.

Niedziela (25.11)

Po śniadaniu, krótkie zwiedzanie EGERU– perły północnych Węgier: Rynek, Kościół Minorytów, Katedra, kąpiel w basenach termalnych, degustacja i zakup win w Piwnicy w Dolinie Pięknej Pani, Wyjazd w droge powrotną, przyjazd do Polski w godz. wieczornych.W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów , oraz lokalnych zarządzeń.

Cena zawiera

przejazd autokarem, nocleg ze śniadaniem, Zabawę Andrzejkową, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opiekę pilota-przewodnika, taksę klimatyczną, TFG.

 

Cena nie zawiera

Dla chętnych wstępy na baseny termalne 2 x 8 €

 

Dodatkowe informacje

Do poruszania się po krajach należących do strefy Schengen potrzebny jest dokument podróży: dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci.

Miasto wyjazdu Miejsce wyjazdu Godzina wyjazdu Dopłata
Brzesko stacja STATOIL ul.Kościuszki 66 08:50 -
Gliwice ul.Pionierów 8, zajezdnia PKS (antenka) 05:30 30 zł
Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi (antenka) 06:00 30 zł
Kraków Dworzec PKS , górna płyta stanowiska G 14-17 ul.Bosacka 08:00 -
KRYNICA stacja ORLEN ul.Zawodze 2 10:30 -
MUSZYNA Rynek 10:50 -
Nowy Sącz stacja SHELL Al.Piłsudskiego 4 09:50 -